Úterý 09. března. Svátek má Františka.

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry

25.10.2013 04:10 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Překlenovací úvěry neboli meziúvěry jsou určeny zájemcům o úvěr ze stavebního spoření, kteří ještě nesplňují podmínky pro jeho získání. Variantu Kredit 90 je možné využít již po naspoření 10 % z cílové částky a bez zajištění do výše 500 tisíc korun. Jeho úroková sazba je fixovaná až do přidělení cílové částky a klient ji ovlivní sám v závislosti na tom, jak rychle se zaváže úvěr splatit. Do poloviny listopadu je však na tento typ meziúvěru poskytováno zvýhodnění v podobě snížené sazby o jeden procentní bod za rok.

Mezi 21. říjnem a 18. listopadem 2013 se tak v případě meziúvěru s nezajištěnou částkou do 150 tisíc úrok sníží na 5,9 % p. a., pokud bude částka vyšší, sazba dále klesne na 5,5 % p. a. Financovat své bydlení či rekonstrukci mohou tedy klienti, kteří zatím nedosáhnou na běžný úvěr ze stavebního spoření, nyní řešit meziúvěrem s výhodnější sazbou.

Nadále je možné využít i nabídky zpracování překlenovacího úvěru zdarma u tarifů TOP. Výši úrokové sazby a dobu splácení může každý zájemce zjistit pomocí online kalkulačky na stránkách Českomoravské stavební spořitelny nebo kontaktovat jednoho z 2200 poradců, kteří zdarma poskytnou poradenský servis či uzavřou smlouvu dle potřeb každého klienta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *