Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Chytrý Honza a Hypocentrum spojí síly. Vzniká hypoteční jednička

20.04.2017 01:04 Tisková zpráva:

Chytrý Honza, lídr online financí a nejrychleji rostoucí firma na trhu zprostředkování, a Hypocentrum Modré pyramidy, exkluzivní síť specializovaných poboček Modré pyramidy pro financování bydlení, spojují od dubna síly. Vytváří tak významného hráče  na českém trhu financování bydlení, a to jak  z hlediska objemu, tak pokrytí i rozsahu služeb. Jiří Lejnar, ředitel Hypocenter Modré pyramidy zároveň vstupuje do představenstva Chytrého Honzy k Jiřímu Patákovi a Janu Steinbauerovi.

Tato spolupráce přinese širokou škálu služeb v oblasti financování bydlení v ČR s rozsáhlou distribuční sítí. “Náš obchodní model postupně dozrál. Začali jsme čistě v internetovém prostředí a naučili se získávat klienty online. Poté jsme přibrali do rodiny sít hypotéčních poradců Bonnet, protože mít ve skupině nejdynamičtější pool je skutečnou výhrou. Chytré adresy, byť se stále jedná o mladý projekt, letos výrazně překročí první miliardu úvěrové produkce. Partnerství s Hypocentrem Modré pyramidy, které loni poskytlo úvěry na bydlení v objemu 7 mld. korun, významně přispěje k dalšímu rozvoj,” popisuje Jiří Paták, výkonný ředitel Chytrého Honzy.

Díky rychlosti schvalování a předschválenému rámci bude pro žadatele o hypotéku celý proces zákaznicky velmi přívětivý.  Kombinovaný  objem prodaných úvěrů na bydlení  byl v loňském roce 22 miliard korun.

“Naší hlavní silou je tým. Dnes a denně se snažíme našim lidem připomínat, jak je důležitá jejich práce pro celou firmu a oni nám to oplácí. Navíc díky stále relativně ploché struktuře řízení dokážeme na změny na trhu reagovat mnohem rychleji než konkurence a z každé události na trhu udělat pro naše poradce i pro naše klienty výhodu,” říká Jiří Lejnar.

Více informací o společnosti Chytrý Honza

Společnost Chytrý Honza nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice. Široký výběr, možnost přizpůsobit si produkt na míru, čas na rozmyšlení při rozhodování a zároveň jeho úspora dělají z Chytrého Honzy skutečně platného partnera při řešení osobních financí. Chytrý Honza zájemcům srovná všechny dostupné produkty online, aby si mohli vybrat ten nejvhodnější – od hypotéky, přes pojištění, bankovní účty až po investice.

Od svého vzniku v roce 2009 již Chytrý Honza získal víc než 500 000 spokojených zákazníků. Ti si aktuálně mohou vybírat z celkem 18 produktů ve více než 1900 variantách. Chytrý Honza v tuto chvíli kromě online srovnávače provozuje také call centrum, v jeho řadách dále působí přes 1950 specialistů a od roku 2015 provozuje firma také pobočkovou síť pod označením Chytrá adresa. Zakladateli portálu jsou Jiří Paták a Jakub Havrlant.

Tisková zpráva: Chytrý Honza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *