Čtvrtek 05. srpna. Svátek má Kristián.

Cincink se po 2 měsících provozu stává silnou konkurencí zavedeným realitním portálům

04.12.2019 01:12 Tisková zpráva:

Realitní portál Cincink, vítězný start-up Komerční banky spuštěný 1. října 2019, se už po 2 měsících ostrého provozu stává jasnou konkurencí pro zavedené realitní weby. Je 6. nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším realitním portálem na českém trhu a šlape na paty matadorům jako jsou Reality iDNES, Sreality aj. 

Cincink k dnešnímu dni spolupracuje již s téměř 800 realitními kancelářemi a najdeme na něm na 32 000 inzerátů! Ty pocházejí jak od samoinzerentů, tak (primárně) od realitních kanceláří. Právě nabídka realitních kanceláří je na Cincinku o 30 % vyšší než na placených realitních serverech. Pro porovnání můžeme uvést, že rozdíl nabídky mezi Reality iDNES a Sreality je přibližně 10-15 %. Nabídka nemovitostí na Cincinku je tedy výrazně pestřejší, odlišná, a klient tu najde i nemovitosti, které RK mnohdy jinde neinzerují. A to především díky inzerci zdarma, kterou mají možnost využívat jak realitní kanceláře, tak sami vlastníci.

V pilotním provozu jsme otestovali všechny scénáře nákupního procesu klienta a již nyní víme, že Cincink se na trhu trefil do potřeb klientů velmi přesně. Kupující, kteří nemají zájem o spolupráci s realitními kancelářemi, zde mají šanci na bezpečnější transakci. Naopak klientům, kteří upřednostňují spolupráci s realitkou, pomůžeme vybrat právě takovou, která splní jejich představy a v případě potřeby pomůžeme i s komunikací. Zajímavá jsou i čísla návštěvnosti. Mezi všemi realitními portály českého internetu je Cincink po pouhých dvou měsících provozu v porovnání s daty v Netmonitoru na 6. místě v návštěvnosti a šlape tak na paty zavedeným projektům. Jen za říjen, tedy první měsíc provozu, ho navštívilo 143 000 uživatelů z nichž se 15-20 % opakovaně začíná vracet.“ Vysvětluje Filip Schroll, který má na starosti Business development platformy Cincink.

„Platformu jsme postavili na tom, že každý z nás má v bydlení a jeho hledání své vlastní potřeby. Komplexností naší nabídky dáváme proto uživatelům volbu realizovat transakci právě podle jejich preferencí a zkušeností. Pokud chtějí prodat / koupit bez pomoci realitky, poskytneme jim potřebné informace a garantované služby odborníků, aby mohli obchod uskutečnit sami. Kdo se raději svěří do rukou specialisty s praxí a znalostí oboru, toho propojíme s jedním ze zkušených makléřů, aby mohl projít transakcí efektivně, bezpečně a pohodlně, ušetřit čas a třeba i peníze.“  dodává Kateřina Stehlíková, autorka a CEO Cincink.

Tisková zpráva Cincink

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *