EUR 25.415

USD 22.509

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.415

USD 22.509

04. 12. 2019

Cincink se po 2 měsících provozu stává silnou konkurencí zavedeným realitním portálům

 

Realitní portál Cincink, vítězný start-up Komerční banky spuštěný 1. října 2019, se už po 2 měsících ostrého provozu stává jasnou konkurencí pro zavedené realitní weby. Je 6. nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším realitním portálem na českém trhu a šlape na paty matadorům jako jsou Reality iDNES, Sreality aj.  


Cincink k dnešnímu dni spolupracuje již s téměř 800 realitními kancelářemi a najdeme na něm na 32 000 inzerátů! Ty pocházejí jak od samoinzerentů, tak (primárně) od realitních kanceláří. Právě nabídka realitních kanceláří je na Cincinku o 30 % vyšší než na placených realitních serverech. Pro porovnání můžeme uvést, že rozdíl nabídky mezi Reality iDNES a Sreality je přibližně 10-15 %. Nabídka nemovitostí na Cincinku je tedy výrazně pestřejší, odlišná, a klient tu najde i nemovitosti, které RK mnohdy jinde neinzerují. A to především díky inzerci zdarma, kterou mají možnost využívat jak realitní kanceláře, tak sami vlastníci.
V pilotním provozu jsme otestovali všechny scénáře nákupního procesu klienta a již nyní víme, že Cincink se na trhu trefil do potřeb klientů velmi přesně. Kupující, kteří nemají zájem o spolupráci s realitními kancelářemi, zde mají šanci na bezpečnější transakci. Naopak klientům, kteří upřednostňují spolupráci s realitkou, pomůžeme vybrat právě takovou, která splní jejich představy a v případě potřeby pomůžeme i s komunikací. Zajímavá jsou i čísla návštěvnosti. Mezi všemi realitními portály českého internetu je Cincink po pouhých dvou měsících provozu v porovnání s daty v Netmonitoru na 6. místě v návštěvnosti a šlape tak na paty zavedeným projektům. Jen za říjen, tedy první měsíc provozu, ho navštívilo 143 000 uživatelů z nichž se 15-20 % opakovaně začíná vracet.“ Vysvětluje Filip Schroll, který má na starosti Business development platformy Cincink.
„Platformu jsme postavili na tom, že každý z nás má v bydlení a jeho hledání své vlastní potřeby. Komplexností naší nabídky dáváme proto uživatelům volbu realizovat transakci právě podle jejich preferencí a zkušeností. Pokud chtějí prodat / koupit bez pomoci realitky, poskytneme jim potřebné informace a garantované služby odborníků, aby mohli obchod uskutečnit sami. Kdo se raději svěří do rukou specialisty s praxí a znalostí oboru, toho propojíme s jedním ze zkušených makléřů, aby mohl projít transakcí efektivně, bezpečně a pohodlně, ušetřit čas a třeba i peníze.“  dodává Kateřina Stehlíková, autorka a CEO Cincink.
Tisková zpráva Cincink

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.