Pondělí 14. října. Svátek má Agáta.

ČMSS spouští soutěž „Svět bydlení očima dětí“ o 50 tisíc Kč

09.05.2017 10:05 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) spouští soutěž „Svět bydlení očima dětí“. Hlavní cenou je příspěvek na rekonstrukci dětského pokojíčku v hodnotě 50 tisíc korun.

ČMSS připravila pro děti a jejich rodiče soutěž „Svět bydlení očima dětí“. Děti budou moci nakreslit svou představu o ideálním dětském pokojíčku. Hlavní cenou v soutěži je rekonstrukce dětského pokoje v hodnotě 50 tisíc korun, na děti čeká i řada dalších cen.

„Věříme, že kromě řady obrázků získáme i zajímavou sondu do myšlení dětí a jejich představ
o ideálním bydlení. Z našich průzkumů vyplývá, že právě potřeba nového dětského pokojíčku bývá jedním z nejčastějších důvodů pro rekonstrukci bydlení. Při hodnocení všech obrázků budeme spolupracovat např. s psychologem či architektem, budeme rádi, když se nám společně podaří nabídnout inspiraci těm, kdo se na rekonstrukci teprve připravují,“
uvedl k soutěži vedoucí komunikace ČMSS Tomáš Kofroň.

Soutěž je připravena ve spolupráci s externím rodinným serverem, soutěžit lze zde:

http://zena-in.cz/svet-bydleni-ocima-deti. Autor nejzajímavějšího obrázku získá hlavní cenu, kterou je 50.000 korun na rekonstrukci dětského pokojíčku nebo na jeho vybavení dle vlastního výběru.  Výherce vybere odborná porota ze všech přihlášených obrázků. O dalších cenách mohou rozhodnout hlasováním čtenáři.

ČMSS dlouhodobě podporuje rodiny a děti, v aktuální kampani zvýhodňuje rodinné i dětské smlouvy zvýhodněnými poplatky či dárky.

Tagy: ČMSS soutěž

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *