Pondělí 23. října. Svátek má Teodor.

Colliers International expanduje do Maroka

15.04.2014 02:04 Tisková zpráva:

Nová společnost, která zaměstnává 15 lidí se sídlem v Casablance, bude poskytovat celou řadu komerčních realitních transakčních služeb s odbornými znalostmi v oblasti poradenství mezinárodním společnostem.

Chris McLernon, výkonný ředitel Colliers v regionu EMEA, řekl: „Společnost Lance je přední nezávislý poskytovatel komerčních služeb v Maroku a bude výborně zapadat do našeho globálního byznysu. Tato spolupráce nám umožní nabídnout klientům širokou škálu služeb v Maroku a posílí náš rozvoj v maghrebském regionu*, a také ve většině zemí ve střední a západní Africe.“

„Maroko je nepostradatelnou vstupní branou do Afriky a z pohledu komerčních nemovitostí jde o rozvíjející se trh. Proto toto rozšíření představuje zajímavé příležitosti pro nás i naše klienty,“ dodal Chris McLernon.

Wafi EI Yacoubi, generální ředitel nové společnosti Colliers International v Maroku, dodal: „Jsme přední marocká realitní poradenská společnost a vždy jsme měli mezinárodní kapacity. Nicméně Colliers International nám dodává globální platformu, která bude přínosem jak pro naše zaměstnance, tak naše klienty. Náš osobní přístup se nezmění, ale odteď budeme mít přístup k jedinečným celosvětovým zkušenostem ve všech odvětvích realitního sektoru díky 15 800 profesionálům společnosti Colliers ve více než 485 kancelářích v 63 zemích.“

Přesun společnosti Colliers International do Maroka následuje po otevření nových kanceláří v Jižní Africe a v Izraeli, a také po nedávných akvizicích Urban Properties v Nizozemsku a Briant Champion Long ve Velké Británii.

* Magherb je region v Africe na severu Sahary, západně od Nilu. Konkrétně jde o státy Maroko, Západní Sahara, Alžírsko, Tunisko, Libye a Mauritánie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *