Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Colliers International rozšiřuje marketingové oddělení

13.09.2016 11:09 Tisková zpráva:

Colliers International dnes potvrdila novou posilu, do týmu Colliers Česká republika nastoupila jako marketingová manažerka Lucie Schwabová. Kromě zásadní role v Colliers Česká republika bude Lucie sdílet své zkušenosti i v regionu Evropy, Středního Východu i Afriky.

Lucie bude zodpovědná za marketing ve střední a východní Evropě, čehož je součástí i úzká spolupráce s marketingovými a komunikačními týmy v regionu Evropy, Středního Východu i Afriky. Hlavní náplň Luciiny práce v Česku je jasná: budování značky, koordinace PR, akcí a sociálních médií.

„Lucčiny zkušenosti a profesionalita budou hrát klíčovou úlohu při práci napříč střední a východní Evropou, i proto jsme velmi rádi, že se k nám připojila,“ řekl ředitel marketingu a rozvoje obchodu regionu Evropy, Středního Východu i Afriky Richard Crook. „Jsem přesvědčen o tom, že Lucčina tvořivost a znalosti budou velkým přínosem nejen pro české pobočky, ale i region jako celek,“ doplnil Crook.

Před příchodem do společnosti Colliers International Lucie se Lucie zaměřovala na interní komunikaci pro Českou republiku ve společnosti UPC Česká republika, cenné zkušenosti ale nasbírala také ve společnostech Acer či Remmark.

Tisková zpráva: Colliers International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *