EUR 24.345

USD 21.452

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.345

USD 21.452

21. 12. 2018

Colliers International v České republice posiluje oddělení průmyslových nemovitostí a Design & Build

 

Společnost Colliers International v České republice oznamuje další dvě nové posily ve vedení oddělení průmyslových nemovitostí a obchodní linie Design & Build. Rozšíření týmů je součástí strategického plánu firmy Colliers pokračovat v růstu na českém trhu a upevnit svou pozici ve všech tuzemských nemovitostních segmentech. 


Prvním z nově příchozích je Miroslav Kotek, který zastává pozici ředitele v oddělení průmyslových nemovitostí. Se současnou rostoucí poptávkou po prostorách ze strany e-commerce, 3PL a výrobních společností, kdy se z České republiky stává důležitým regionálním centrem průmyslu, má tato divize klíčovou úlohu.
Během svého téměř dvacetiletého působení v oblasti průmyslových nemovitostí jak v České republice, tak na Slovensku, si Miroslav vytvořil silné obchodní vztahy s nejvýznamnějšími hráči na trhu, jako jsou CTP, Prologis, P3, VGP, Panattoni, ILD, Segro, Redstone a další. Miroslav dříve působil jako ředitel oddělení propagace podnikatelských nemovitostí agentury CzechInvest, pozděj jako Associate Director průmyslové divize v Jones Lang LaSalle. Během svého dlouholetého působení v oblasti nemovitostí, uzavřel jako zástupce svých klientů celou řadu významných dohod a transakcí na celkové ploše přesahující 200 000 metrů čtverečních. Zastupoval společnosti jako MD Logistika, JUSDA, Damco, Foxconn, Flex, NIKA Logistics nebo Caterpillar.
Miroslav získal magisterský titul v oboru mezinárodních vztahů na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, bakalářský titul pak ze studií veřejné ekonomiky a správy na Univerzitě Pardubice.
Harry Bannatyne, regionální ředitel průmyslového oddělení a partner Colliers International v České republice, řekl: „Spolu s technologií a průzkumem trhu, které máme k dispozici, jsme skvělý tým a těšíme se, až našim klientům budeme společně pomáhat dosahovat jejich cílů.“
Manuel Pérez Cascajares do české kanceláře Colliers International nastoupil jako seniorní projektový manažer divize Design & Build. Ta byla založena za účelem úzké spolupráce
s oddělením Workplace Solutions consultancy a Office Agency a nabízí klientům služby v oblasti plánování, designu a vybavování prostor.
Založení Design & Build reagovalo na zvýšený zájem pronajímatelů i nájemců nemovitostí
o redesign jejich stávajícího zázemí. S využitím nejnovějších technologií a trendů svým klientům pomáhá zlepšovat produktivitu a míru udržení zaměstnanců, pro něž vytváří inspirující a motivující pracovní prostředí.
Manuel přichází do Colliers s více než 20 letou praxí z mezinárodních společností v České republice a Mexiku. Poslední čtyři roky strávil na pozici senior manažera oddělení Design & Build společnosti Tetris, v níž byl zodpovědný za koordinaci projekčních a realizačních týmů s klientem. Jeho hlavním úkolem bylo dohlížet na profesionální, včasnou a transparentní realizaci i dokončení projektů, včetně plnění všech technických předpisů a bezpečnostních standardů. Manuel zastřešil realizaci a kompletní vybavení více než 21 000 metrů čtverečních prostor v celkové hodnotě přesahující v obratu 22 000 000 EUR.
Dříve Manuel v České republice působil také na pozici výkonného ředitele společnosti Keraben group, architekta ve společnosti KRR Architektur a projektového manažera pro
HIC & Services.
„Je mi potěšením přivítat takto zkušené profesionály, jako jsou Miroslav Kotek a Manuel Peréz Cascajares, v našem expandujícím českém týmu. Je zcela zásadní, abychom získali
a udrželi ty nejlepší experty, se kterými můžeme úspěšně čelit výzvám, jež přináší měnící se poptávka a trendy na současném realitním trhu, stejně jako očekávání našich klientů,” uvedl výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku Tewfik Sabongui.
„Expertní znalosti a zkušenosti, jež s sebou Miroslav Kotek a Manuel Pérez Cascajares do Colliers přinášejí, významně přispívají k našemu cíli: vytvořit nejlepší portfolio služeb v oblasti nemovitostí a investičního managementu ve všech sektorech. Navázání spolupráce s Miroslavem a Manuelem je dalším krokem tohoto pokračujícího procesu,” doplnil Luke Dawson, regionální ředitel Colliers International
a vedoucí kapitálových trhů pro oblast CEE.
Tisková zpráva Colliers International

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *