Úterý 09. března. Svátek má Františka.

ČSOB přichází s akční nabídkou hypoték. Sazby začínají na 2,09 % p.a.

16.02.2015 11:02 Tisková zpráva: ČSOB

„Úrokové sazby hypoték jsou v současné době velmi nízké. Chceme klientům vyjít vstříc, a proto jim nabízíme další možné výhody, jako jsou slevy z úrokových sazeb či snadné vyřízení bez zbytečného papírování,“ říká Richard Kotrlík, manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB. „Zvýhodněná nabídka bude klientům k dispozici na pobočkách ČSOB, finančních centrech Ery a na vybraných pobočkách České pošty,“ dodává.

Nyní ČSOB a Era nabízí garantovanou úrokovou sazbu 2,09 % pro hypotéku s 5letou dobou fixace a 70% poměrem výše úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti. Podmínkou je pojištění úvěru ČSOB Pojišťovnou (pojištění 2 ze 3) a inkaso splátky z ČSOB běžného účtu, příp. Era účtu.  

Skupina ČSOB patří dlouhodobě k nejsilnějším hráčům na hypotečním trhu. Hypoteční banka, která je součástí skupiny ČSOB, poskytla v loňském roce hypotéky za 42 miliard korun a získala tak po sedmé v řadě prvenství v prodeji nových hypoték. Ačkoli hypoteční trh v loňském roce celkově zpomalil, Hypoteční banka posílila svou pozici na trhu a připsala si 28 % všech nových obchodů. Průměrná výše hypotéky činila 1,8 milionu korun. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *