Neděle 24. února. Svátek má Matěj.

DARAMIS ZAHÁJIL PRODEJ BYTŮ V PROJEKTU ZELENÉ MĚSTO 3

18.01.2018 01:01 Tisková zpráva:

Developerská společnost Daramis zahájila prodej bytů v rámci třetí etapy úspěšného projektu v pražských Hrdlořezích – Zelené Město. Celkem je k dispozici 63 bytů ve třech bytových domech s dispozičním řešením od 2+kk až 5+kk. V předchozích dvou etapách projektu Zelené Město, který dokazuje, že i ve velkoměstě je možné bydlet v harmonii s přírodou a nepřijít přitom o výhody městského života, bylo prodáno celkem 776 bytů.

„Zelené Město řadíme mezi naše nejúspěšnější projekty, což potvrzuje i velký zájem ze strany kupujících. Předností nabízených bytů je nejenom blízkost dvou parků, ale i náš důraz na využití kvalitních přírodních materiálů, které svojí nadčasovostí vytvoří interiéry na celý život,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Třetí fáze bytového komplexu Zelené Město přímo navazuje na předchozí dvě etapy tohoto velmi unikátního projektu. Zelené město 3 nabízí lukrativní bydlení v Hrdlořezích, Praha 9. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost, tramvajová zastávka, ale také dva parky. Projekt je koncipován pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města, ale přesto s výhodami klidného a tichého prostředí plného přírody.

Tisková zpráva: Daramis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *