Středa 23. října. Svátek má Teodor.

Developerský lídr EKOSPOL zahajuje letošní prodejní ofenzivu, na trh uvádí již osmou etapu projektu Panorama Kyje

16.03.2015 01:03 Tisková zpráva: EKOSPOL

V osmé etapě projektu Panorama Kyje EKOSPOL nabízí ve dvou moderních čtyř- a pětipodlažních viladomech celkem 91 bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality v dispozicích 1+kk až 5+kk o rozloze 31,5 – 119,1m2. Ceny startují na 1,65 milionu korun u 1+kk, 2,15 milionu korun u 2+kk a ceny bytů 3+kk začínají na 3,13 milionu korun. Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností. Oblíbené nákupní a zábavní Centrum Černý Most s množstvím dalších hypermarketů a obchodů je odsud vzdálené pouhých pět minut autem nebo jednu stanici metrem.

Panorama Kyje je jednoznačně nejúspěšnější a nejprodávanější bytový projekt u metra. Prvních pět etap projektu bylo vyprodáno dlouhou dobu před dokončením, v šesté etapě zbývají doprodat poslední tři byty a v sedmé etapě 14 bytů, a to více než rok a půl před dokončením. „Není pochyb, že i v těchto etapách budou všechny byty vyprodány dlouhou dobu před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem. Postupnou realizací všech etap vznikne v Kyjích téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně s předzahrádkami a dětským hřištěm se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice. 

EKOSPOL původně plánoval pustit osmou etapu projektu Panorama Kyje do prodeje až na konci dubna. K urychlení prodejních plánů ho však přiměla skutečnost, že prakticky všechny byty v předchozích etapách jsou již vyprodány. „Museli jsme zareagovat na obrovský zájem o bydlení v Kyjích a naši nabídku doplnit. S takovou rychlostí prodejů našich bytů jsme sice nepočítali, na druhou stranu nás však vzniklá situace vůbec nepřekvapila. Trh sledujeme velice pozorně, a tudíž víme v jakých lokalitách je o byty největší zájem. Naše reakce tak byla velice pružná,“ říká Evžen Korec.

Obrovský zájem o byty v Kyjích však není v rámci společnosti ojedinělou raritou, stejnou rychlostí EKOSPOL prodává své byty i v dalších projektech. Už jen poslední jeden byt zbývá doprodat v šesté etapě projektu Nové Měcholupy. Z 90 procent jsou vyprodány byty i v projektech Michelské zahrady nebo Slunečné terasy Řeporyje. Velmi rychle se prodávají byty i v projektu EKOCITY Uhříněves, Výhledy Barrandov či Viladomy Dubeč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *