Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Do nové haly v zóně v Panattoni Parku Stříbro se nastěhoval nájemník. Ideal Automotive zaměstná 400 lidí

13.08.2014 10:08 Tisková zpráva:
„Novou budovu pro Ideal Automotive jsme zkolaudovali a předali nájemci zhruba před měsícem. Realizace tohoto projektu byla založena na předchozí úspěšné spolupráci společnosti Panattoni a Ideal Automotive v lokalitě Ostrova u Stříbra. Celá stavba netrvala ani šest měsíců; poslední čtyři pět týdnů pak do už hotové haly Ideal Automotive instaloval technologie a oživoval je,“ vysvětluje Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Česká republika, která průmyslovou zónu pro společnost Accolade rozvíjí a spravuje.
 
„O zónu je mezi investory stále velký zájem. Obecně se zájem podnikatelů o Českou republiku v posledních měsících významně zvýšil a největší poptávka je po lokalitách s dobrou dopravní dostupností poblíž hranic s Německem,“ vysvětluje Milan Kratina, předseda představenstva skupiny Accolade.
 
Právě díky rozšíření zóny pro Ideal Automotive a také pro amerického výrobce kancelářského nábytku Steelcase, které realizovala společnost Panattoni Europe ve spolupráci se skupinou Accolade, letos Panattoni Park Stříbro získal své už druhé ocenění pro průmyslovou zónu roku od agentury CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice – AFI.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *