Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

DO SOUTĚŽE REALITNÍ PROJEKT ROKU 2018 BYLY NOMINOVÁNY ČTYŘI PROJEKTY SPOLEČNOSTI DARAMIS

22.05.2018 02:05 Tisková zpráva:

Do letošního ročníku soutěže Realitní projekt roku 2018 byly nominovány čtyři rezidenční projekty developerské společnosti Daramis, a to pražské projekty Marina Island (společná realizace s Lighthouse Group), Zelené Město III, Beranka a plzeňský projekt Unicity. V minulém roce byla společnost Daramis v této soutěži velmi úspěšná, když získala hlavní Cenu odborné poroty a uspěla i v kategorii Cena architektů.

„Velmi si vážíme získaných ocenění z minulého roku, která jsou pro nás motivací při přípravě a realizaci dalších rezidenčních projektů. Věřím, že se nám podaří uspět i v letošním roce, protože naše projekty charakterizuje precizní architektonické zpracování a mimořádná kvalita realizace. Přesně to jsou také hlavní důvody, proč zájemci o nové bydlení vyhledávají naše projekty,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Realitní projekt roku je celostátní soutěž o titul nejoblíbenějších rezidenčních projektů, které byly v letošním roce dokončeny anebo se nacházely v realizační fázi a měly přitom v prodeji alespoň jednu bytovou jednotku. Ocenění se udělují v jednotlivých regionech a ve třech soutěžních kategoriích: Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti.

Tisková zpráva: Daramis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *