Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

EKOSPOL NABÍZÍ VELMI KVALITNÍ NOVÉ BYTY ZA PODPRŮMĚRNOU CENU, JSOU LEVNĚJŠÍ O 16 TISÍC ZA METR ČTVEREČNÍ

29.01.2016 10:01 Tisková zpráva: EKOSPOL

Cena je rozhodujícím kritériem pro všechny kupující. EKOSPOL opravdu staví nejlevnější byty při zachování jejich vysoké kvality. Levné v případě bytů od EKOSPOLU neznamená méně kvalitní, ale naopak. Zakládáme si na tom, že levnější byty ve stejné kvalitě u konkurence nekoupíte. Toto platí už spoustu let a ještě hodně dlouho platit bude,“ prohlásil generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

EKOSPOL může nabízet nejlevnější byty proto, že se velmi pečlivě věnuje přípravě každého projektu. Už při koupi každého pozemku či projektu firma zpracovává dokonalou ekonomickou rozvahu, která svou pečlivostí nemá na trhu obdoby. „Dalším zásadním nástrojem, který EKOSPOL odlišuje od konkurence, je propracovaný a dlouholetou praxí ověřený kontrolní a zkušební plán, díky kterému dokážeme všechny činnosti při výstavbě co nejvíce zefektivnit. Náklady si hlídáme také pomocí nejdokonalejšího několikastupňového systému kontroly. Ve všech fázích procesu – od nákupu pozemků, přes přípravu projektů až po samotnou realizaci – provádíme optimalizace, které do takové hloubky nedělá nikdo jiný na trhu. Kromě toho se spokojujeme s nižším ziskem na jeden byt než ostatní developeři,“ zdůrazňuje Korec.

Velkou konkurenční výhodou EKOSPOLU je také to, že pravidelně přichází s výraznými inovacemi, které klienti oceňují. Typickým příkladem jsou oddělené spací kouty u nejmenších bytů, které EKOSPOL představil u nejprodávanějšího projektu loňského roku EKOCITY Hostivař. „Dispozice takto upravených bytů nazýváme 1+kk+sk. EKOSPOL přišel s touto inovací jako první a je jen otázkou času, kdy se toto členění stane standardní nabídkou i u konkurentů. Zájem klientů o toto dispoziční řešení je totiž obrovský. Právě tyto byty z nabídky zmizely nejrychleji,“ doplňuje Korec.

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během loňského roku reálně prodal 900 nových bytů, tržní podíl firmy tak činil 13 procent. Během 24 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 51 velkých developerských projektů pro 9000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty financuje bez využití bankovních úvěrů. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Jako jediný z velkých developerů má všechny byty vyprodány dlouho před dokončením. Společnost EKOSPOL je podle magazínu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy. EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *