Sobota 20. ledna. Svátek má Ilona.

EKOSPOL slavnostně otevřel již svůj 49. velký developerský projekt. V bytovém areálu Panorama Kyje II – IV prodal všech 258 bytů dlouho před dokončením

06.11.2014 04:11 Tisková zpráva: EKOSPOL

„Postupnou realizací dalších etap vznikne v Kyjích celkem téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL. „Nedávno jsme zahájili prodej již sedmé etapy tohoto projektu a závratná rychlost, kterou byty prodáváme, jasně signalizuje, že i tato etapa bude vyprodána dlouho před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem a čímž se odlišuje od svých konkurentů,“ dodal Evžen Korec.

EKOSPOL nabídl v bytovém areálu Panorama Kyje II – IV dohromady 258 bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Projekt se nachází v jedinečné lokalitě v blízkosti přírody, disponuje výbornou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností.

Otevření bytového areálu Panorama Kyje II – IV se zúčastnil i top management dodavatelských firem. Během slavnostního dopoledne promluvili generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky Jan Sadil, generální ředitel společnosti Průmstav Rafael Moreno, oblastní ředitel společnosti Wienerberger pro Prahu Jan Müller a docentka Jitka Srpová z Katedry managementu Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. Celý projekt stručně představili vedoucí manažer projektu Roman Havlíček a architekt Stanislav Uhlík. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům a dodavatelům pronesl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

Nový bestseller na obzoru

Mezi významné milníky letošního roku u EKOSPOLU patřilo i vydání knihy „Co je v domě, není pro mě!“ nabízející sumář rad, jak úspěšně a bez rizika investovat do nemovitostí. Tato kniha se stala bestsellerem a v krátké době po jejím vydání se jí prodalo přes 3000 výtisků. Tento unikátní počin dostane v nejbližších týdnech svého sourozence. Generální ředitel EKOSPOLU Evžen Korec totiž napsal novou publikaci „Koupě bytu pod lupou“, která shrnuje jeho zkušenosti s nemovitostmi a realitním trhem. „I v tomto případě půjde o zcela unikátní publikaci na českém trhu. Není to totiž žádný soubor teoretických rad od stolu, ale sumář postřehů a rad prověřený dvaceti lety osobních zkušeností,“ uzavírá Evžen Korec. Kniha se začne prodávat na konci listopadu a už jen samotný název ji předurčuje k tomu, aby se brzy zařadila mezi tuzemské bestsellery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *