Neděle 22. října. Svátek má Sabina.

EKOSPOL zahájil prodej druhé etapy projektu Výhledy Barrandov, zájemcům v ní nabízí 131 bytů včetně jedinečného luxusního bytu za 18,4 milionu korun

11.06.2014 01:06 Tisková zpráva: EKOSPOL

V rámci druhé etapy EKOSPOL zákazníkům nabízí 131 bytů v dispozicích od 1+kk (34,9 m2) až po 6+kk (255,7 m2) s balkony nebo terasami u každého bytu. Ceny bytů začínají na 1,45 milionu korun u 1+kk, na dvou milionech korun u 2+kk či na 3,12 milionu korun u bytů 3+kk. V nabídce bytů v této druhé etapě se nachází i unikátní byt s dispozicí 6+kk (255,7 m2) s jedinečným výhledem na Prahu a luxusním vybavením včetně tří koupelen či zimní zahrady za 18,4 milionu korun!

Lokalita Výhledy Barrandov se může pochlubit jedinečnou přírodním scenérií. V okolí se nachází chráněné Prokopské a Dalejské údolí, které je jako stvořené pro aktivní sportování, rodinné procházky a opravdovou relaxaci. V docházkové vzdálenosti se navíc nachází další přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní ZOO. Bytový areál Výhledy Barrandov převyšuje veškerou okolní bytovou zástavbu. Díky tomu poskytují horní patra neopakovatelný výhled na celé panorama Prahy. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností. Mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace, aquapark a mnoho obchodů jsou přímo v místě!

Rekordní prodeje

Nabídkou dalších bytů v rámci projektu Výhledy Barrandov společnost EKOSPOL pokračuje v prodejní ofenzivě „700 bytů v 7 lokalitách“, kterou odstartoval na začátku jara. Nabídka kvalitních nových bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality vyvolala na pražském trhu doslova poprask. Například v květnu, kdy EKOSPOL rovněž uvedl do prodeje pětici projektů EKOCITY Uhříněves, Michelské zahrady, Slunečné terasy Řeporyje, Nové Měcholupy VI a Panorama Kyje VI, se během 14 dnů prodalo 150 bytů, čímž byl vytvořen nový pražský rekord!Rychlost, se kterou prodáváme naše byty, je fenomenální. Lze tedy očekávat, že všechny byty budou vyprodány dlouho před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem a čímž se odlišuje od své konkurence,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

EKOSPOL prodal za celý rok 2013 v Praze celkem 653 nových bytů, což bylo meziročně o 47,7 procenta více. Tímto výsledkem EKOSPOL dosáhl tržního podílu 13 procent a svedl přímý souboj o čelo 

trhu s jediným srovnatelně velkým konkurentem. Společnosti meziročně vzrostly výnosy o 63 procent na 735 milionů korun a byly tak druhé nejvyšší v její více než dvacetileté historii. Zisk před zdaněním meziročně vzrostl o 46 procent a dosáhl úrovně 102 miliony korun. Průměrná mzda ve společnosti činila 56 418 korun měsíčně, čímž EKOSPOL potvrdil svoji pozici nejlépe platící firmy v českém stavebnictví a jednoho z nejštědřejších zaměstnavatelů v České republice vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *