Pondělí 21. ledna. Svátek má Slavomír.

EKOSPOL zahajuje prodej další stovky nových bytů na metru

21.10.2013 04:10 Tisková zpráva: EKOSPOL

Nejlevnější nové byty na metru

Přesně v duchu všech předchozích etap nastavil EKOSPOL ceny svých bytů v Kyjích tak, aby byly nejlevnější alternativou pro všechny zájemce o nové bydlení na metru. Za byt 1+kk s balkonem zaplatí kupující pouhých 1,4 milionu Kč, dvoupokojové byty jsou k mání již za 1,9 milionu a ceny bytů 3+kk startují na neuvěřitelných 2,67 mil. Kč. Všechny ceny jsou samozřejmě včetně aktuálně platné DPH.

„Kyje jsou po Měcholupech naší druhou stěžejní lokalitou, kde prodáváme tzv. superlevné byty. Za poslední 2 roky jsme zde zahájili výstavbu celkem tří etap s celkovým počtem 258 bytů, přičemž dvě etapy jsou vyprodány rok před dokončením a ta poslední, kterou jsme začali stavět letos v září, je prodána již více než 72 %. Logicky proto doplňujeme nabídku o další etapu a cíl je jasný – prodat opět všechno do dokončení,“ přibližuje prodejní úspěch projektu generální ředitel společnosti Evžen Korec. 

Nádherný výhled na panorama Prahy

Projekt Panorama Kyje V je tvořen celkem třemi moderními čtyřpodlažními viladomy s výtahy, které dokonale zapadají do okolní zástavby rodinných a bytových domů. Všechny byty o dispozicích 1+kk až 5+kk disponují balkonem nebo terasou, byty v přízemí mají navíc rozlehlé předzahrádky. Ustupující horní podlaží pak umožňují vznik rozlehlých teras u velkých rodinných bytů.

Z většiny bytů se díky strategické poloze na kopci nabízí úchvatný výhled na celé panorama Prahy. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metra B Rajská zahrada vzdálenou pouhých 10 minut chůze nebo 5 minut autobusem.

Celkem až 1000 bytů v lokalitě

Celkově v lokalitě Panorama Kyje vznikne zhruba tisíc nových bytů, velký relaxační park se sportovištěm a dětským hřištěm a vlastní zastávka MHD. Jedná se tak o jeden z největších v současnosti realizovaných developerských projektů v České republice. Již dokončená a zkolaudovaná první etapa čítá celkem 221 bytů, koncem října letošního roku k ní přibude dalších 89 bytů ve druhé etapě. Třetí a čtvrtá etapa s celkem 169 byty se právě staví a k nastěhování budou připraveny během příštího roku.

„Vzhledem k rychlosti prodeje očekávám, že v prvním čtvrtletí příštího roku uvolníme do prodeje již šestou etapu s dalšími 100–200 byty. Celý areál s tisícovkou bytů by pak podle našich předpokladů měl být kompletně dokončen do roku 2016,“ uzavírá Evžen Korec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.