Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

Enterprise Park v Krakově má nového majitele

04.06.2015 12:06 Tisková zpráva:

„Těší nás, že se k nám EPISO 3 připojil a budeme pokračovat v úspěchu Enterprise Parku, vlajkového kancelářského projektu v Krakově,“ řekl Roger Dunlop, výkonný ředitel Avestus Real Estate. „Na podzim tohoto roku společně zahájíme další fázi výstavby, která zahrnuje dvě nové kancelářské budovy o celkové rozloze až 23 500 m2. O tyto budovy je již nyní velký zájem ze strany nájemců. To jen vyzdvihuje silnou pozici tohoto projektu na trhu mezi špičkovými zahraničními společnostmi.“

Enterprise Park, který se nachází 3,5 kilometru od centra Krakova, v současnosti nabízí tři budovy s celkovou plochou 30 000 m2 kancelářských prostor třídy A. Dokončení další budovy, která bude disponovat 6 000 m2, je naplánováno na první čtvrtletí roku 2016. Tato budova je již téměř pronajatá. Dokončení budov E a F je plánováno na konec roku 2017.

Mezi nájemce Enterprise Parku patří společnosti jako Cisco, Delphi, C2HM Hill a Grupa Gastromall. Všechny budovy v kancelářském komplexu mají díky mnoha ekologicky šetrným řešením certifikaci BREEAM s hodnocením „very good“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *