Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Equa bank prodlužuje zvýhodněnou nabídku hypoték

03.07.2014 03:07 Tisková zpráva: Equa bank

Equa bank prodlužuje zvýhodněnou nabídku poskytování hypoték. Každý, kdo bude mít do 1. září podepsanou žádost o hypotéku a do 15. září podepsanou smlouvu, získá 0,2% slevu z úrokové sazby. S uzavřením hypotéky se samozřejmě neváže žádný poplatek za poskytnutí. Do stejného data Equa bank také prodlužuje akci Vracíme poplatky. Klienti, kteří refinancují hypotéku u Equa bank, získají zpět 5 400 korun. To je částka, kterou v průměru zaplatili klienti na poplatcích za vedení hypotéčního úvěru u své původní banky.

„Prodloužením této zvýhodněné nabídky reagujeme na poptávku klientů po hypotečních produktech Equa bank. Nízká úroková sazba, poskytnutí úvěru zdarma a možnost získat zpět zaplacené peníze dělají z hypotéky u Equa bank jednu z nejvýhodnějších na trhu,“ říká Ondřej Hák, ředitel úvěrových produktů Equa bank.

Sleva 0,2 % se týká všech hypoték – hypotéky PRO (pro podnikatele), i hypotéky BEZ (bez dokládání příjmu) a FIT (které zohledňují i méně významné záznamy v registrech). Bonus 5 400 korun získají ti, kteří se rozhodnou refinancovat hypotéku u Equa bank a do 15. září podepíší smlouvu o hypotéčním úvěru. Částka 5 400 korun odpovídá průměrné výši poplatků, kterou klienti zaplatili u své původní banky na poplatcích za vedení hypotéčního úvěru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *