Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

FINEP uhradí klientům nájem v dočasném bydlení do doby dokončení a převzetí nového bytu

04.09.2012 08:09 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Výše příspěvku na nájem je limitovaná. FINEP v nabídce bytů vždy uvádí skutečnou a zvýhodněnou cenu bytů, která je určená pro tento typ akce. Podle rozdílu těchto cen klient pozná, jak velký příspěvek na bydlení může čerpat. „Půjde o příspěvek ve výši zhruba pěti procent skutečné ceny bytu. Taková částka může při současných cenách nájmů v Praze pokrýt více než půlroční nájemní bydlení klienta,“ říká generální ředitel FINEP Tomáš Pardubický.

Klienti FINEP nemusí uvedenou slevu čerpat pouze na nájemní bydlení. Mohou slevu využít pro snížení pořizovací ceny kupovaného bytu. „Jde tedy o slevovou akci FINEP, která je využitelná dvěma způsoby. Jeden způsob nabízí možnost získání výhodnější ceny bytu. Druhý pak k financování dočasného bydlení v nájmu,“ říká Tomáš Pardubický.

Uvedená akce je novinkou na českém trhu s bydlením. Poskytuje zajímavé řešení především pro ty, kteří si koupí nové bydlení v rozestavěném projektu, ovšem z druhé strany je tlačí závazek končící nájemní smlouvy. „Nájemní smlouvy se běžně podepisují například na jeden rok. Pokud klient ví, že se bude za půl roku stěhovat, pak se dostává na toto období do svízelné situace. A my mu ji dokážeme touto cestou vyřešit tím, že mu na toto období bez závazku dlouhodobé nájemní smlouvy dočasné bydlení zajistíme,“ vysvětluje Tomáš Pardubický. 

Akci Bydlete zdarma spouští společnost FINEP od září 2012. Informace o akci včetně dalších podrobností naleznete na stránkách společnosti FINEP www.finep.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.