Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

FINEP vstupuje díky Unicorn Systems do mobilních telefonů – nabízí webové stránky přímo určené pro mobilní zařízení.

23.06.2014 12:06 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

Cílem aplikace je pohodlný a rychlý přístup uživatele k široké nabídce nemovitostí společnosti FINEP v situaci, kdy má uživatel k dispozici jen mobilní telefon. Mobilní služba zásadně pomáhá uživatelům získat úvodní, ale zcela jasnou a rychlou představu o vhodných bytech, nemovitostech a lokalitách. V případě zájmu uživatele služba otevírá prostor co nejjednodušeji kontaktovat zástupce společnosti FINEP nebo si udělat poznámku k těm nemovitostem, ke kterým se chce kdykoliv později vrátit.

„Z našich webových analýz je stále patrnější nárůst podílu návštěvnosti z mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Zejména v případě snahy o zobrazení standardní webové stránky na relativně malém displeji smartphonu obvykle narážíme minimálně na nepohodlí, pokud ne přímo na nečitelnost. Proto jsme se rozhodli přijít s novou webovou prezentací, která je obsahově plnohodnotná, ale po technické a vizuální stránce je optimalizovaná pro mobilní přístroje,“ vysvětluje krok David J. Wodinský, marketingový ředitel společnosti FINEP. Finep se tak stává prvním developerem, který takovouto, z hlediska informací plnohodnotnou, mobilní webovou prezentaci má. „Produkt v oblasti developerského byznysu je velmi unikátní. Poměrně zásadně se liší dokonce i od nemovitostního secondhandu, čímž jsme byli postaveni před téměř průkopnický úkol,“ doplňuje Wodinský. 

Webová prezentace pro mobilní zařízení umožňuje pohodlně vyhledávat v nabídce bytů a domů, výběr upravovat dle rozličných parametrů, tvořit seznam oblíbených nemovitostí s možností je dále sdílet, ale i využívat zcela specifické funkce mobilních přístrojů vybavených GPS, jakými je možnost navigace přímo k projektu atp. Pochopitelně klienti zde také mohou čerpat informace o aktuálních akčních cenách, dalších službách, které společnost FINEP nabízí, nebo její zaměstnance jednoduchou formou kontaktovat. 

„Předpokládáme, že v dalším období budeme stránky dále optimalizovat a rozvíjet. Přibydou například samostatné úseky věnující se nabídce a službám naší realitní kanceláře či další funkce využívající možnosti současných mobilních telefonů,“ říká David J. Wodinský. 

„Velice nás těší, že jsme mohli klientovi poskytnout aplikaci, která umožňuje moderní přístup k informacím se všemi výhodami mobilního řešení. Klíčové přínosy této aplikace jsou úspora času, přehlednost a neomezená dostupnost informací prostřednictvím mobilních telefonů,“ dodává Jan Jaroš, Obchodní ředitel, Unicorn Systems.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *