EUR 24.385

USD 22.897

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.385

USD 22.897

05. 09. 2013

0 komentářů

Subjekty:
FINEP HOLDING

FINEP zahajuje prodej nových bytů ve dvou vyhledávaných lokalitách – na Proseku a ve Štěrboholech

 


 

Prosek Park vstupuje do své páté etapy, předchozí čtyři patřily mezi nejúspěšnější developerské projekty v Praze. 

Pátou etapu oblíbeného bytového projektu, který realizuje společnost FINEP v lokalitě Prahy 9, tvoří jeden bytový dům o šesti nadzemních podlažích. Celkem zde vznikne 104 moderních bytů o rozloze 26 až 119 m2 s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Nové byty se řadí k vyššímu standardu. Velkým pozitivem lokality je blízkost stanice metra „C“ – Střížkov, která je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od domu, což činí z nových bytů velmi zajímavou investici.

Autorem projektu je ateliér ABM architekti.  Nosným architektonickým prvkem jsou zajímavě řešené, barevné fasády, které jsou tvořeny kombinací obkladu v dezénu dřeva a světlých omítek. Součástí každého bytu je balkon nebo terasa. „Při výstavbě domů se snažíme zaujmout nejen kvalitou provedení bytů, ale také designem domu jako takového. Opakovaně se nám osvědčuje spolupráce s renomovanými architektonickými studii, jejichž práci si pochvalují také naši klienti,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP.

Pražský Prosek se již po mnoho let těší mimořádné oblibě. Ta je dána výborným spojením s centrem metropole, ale především kvalitní občanskou vybaveností. Cenová nabídky bytů v rámci páté etapy projekt Park Prosek začíná již na 45 300 Kč za metr čtverečný (vč. DPH). Předpokládaný termín dokončení stavby je jaro 2016.

Malý háj III vychází vstříc všem, kdo chtějí bydlet v zeleni a v dobré dojezdové vzdálenosti do centra města 

Novou etapu projektu Malý háj, který se nachází na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup v Praze 10, tvoří jeden bytový dům, ve kterém vznikne 46 moderních bytů o rozloze 36 – 118 m2 a dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejnovější etapa je situována v blízkosti parku Hrušov a je ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. 

Předpokládaná doba dokončení stavby je léto 2015, ceny bytů začínají již na 41 000 korunách za metr čtverečný (vč. DPH).

REKLAMA

V projektu Malý háj se staví také rodinné domy, které patří k nejdostupnějším projektům rodinných domů v Praze. Přesto nabízí nekompromisní kvalitu provedení stavby v atraktivně se rozvíjející lokalitě. „Oblast má značný potenciál a je prakticky jisté, že se koupené domy velmi dobře zhodnotí. Projekt je atraktivní pro všechny klienty, kteří hledají špičkové a přitom dostupné bydlení“, říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP.

Oba projekty se po stránce stavebního řešení a vybavení řadí k vyššímu standardu bydlení. Realizaci nové výstavby charakterizují moderní použité materiály a moderní vzhled domů „V případě našich staveb je běžná instalace čipů do domovních dveří nebo možnost pro majitele nové nemovitosti upravit si byt částečně podle svých potřeb a přání,“ říká Tomáš Pardubický a dodává: „Klienti si mohou vybrat z bohaté nabídky bytového vybavení, které je k prohlídce v našem klientském centru“.

V případě obou projektů je navíc společnost FINEP připravena poskytnout svým klientům nadstandardní služby. Mohou tak například využít služeb reálných 3D návrhů bytů, včetně jejich vybavení, a to zcela zdarma. V případě zájmu mohou klienti využít také služeb realitní kanceláře společnosti FINEP při prodeji své stávající nemovitosti či sofistikovaných řešení finančních služeb, které klientům garantují nejlepší podmínky hypotečního financování pro nákup bytu. „Jsme připraveni zájemcům o lepší bydlení pomoci s vyřízením prodeje či pronájmu jejich stávajícího bydlení, s financováním nákupu nového, s plánováním jeho budoucí podoby a také s individuálním přizpůsobením bytových dispozic dle technických možností každého bytu,“ upozorňuje na univerzálnost a komplexnost poskytovaných služeb generální ředitel společnosti Finem, Tomáš Pardubický.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Stále dokonalejší cihly začínají dělat starosti statikům

Stále dokonalejší akustické nebo tepelněizolační vlastnosti mají cihly, které přicházejí na tuzemský trh. Jejich výrobci se tím snaží vyjít vstříc poptávce trhu a stoupajícím nárokům na nízkou energetickou náročnost staveb. Paradoxně to ale komplikuje práci statikům, neboť moderní zdicí prvky mohou být křehčí a mít nižší únosnost.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 09. 2023

Komentář: Nedostatečná výstavba opět požene ceny nemovitostí nahoru

Na realitním trhu panuje v tuto chvíli opatrný optimismus. V posledních měsících se projevuje odložená poptávka z loňského roku. Roste počet prodejů a počet nově poskytnutých hypoték. Původně predikovaný pokles cen se dotkl pouze starších nemovitostí v horším technickém stavu, novostavby v dobrých lokalitách si svou cenu drží. Vzhledem k omezené výstavbě však lze v budoucnu očekávat další růst […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 09. 2023

Stát musí přijít s novou bytovou strategií, bez ní se bude nedostupnost bydlení dále prohlubovat

Z nové analýzy Hospodářské komory vyplývá, že za pomalou výstavbou bytů stojí zdlouhavé stavební povolování, nedostatek pracovních sil ve stavebnictví, jako jsou geodeti, vedoucí staveb, stavební dozory i dělníci, včetně nedostatku absolventů stavebních oborů. Výstavbu prodražují nové požadavky Evropské unie, související s energetickou náročností a bojem proti klimatické změně, a povinná spoluúčast investorů na rozvoji území.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

30. 08. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *