EUR 24.355

USD 22.601

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.355

USD 22.601

05. 09. 2013

0 komentářů

Subjekty:
FINEP HOLDING

FINEP zahajuje prodej nových bytů ve dvou vyhledávaných lokalitách – na Proseku a ve Štěrboholech

 


 

Prosek Park vstupuje do své páté etapy, předchozí čtyři patřily mezi nejúspěšnější developerské projekty v Praze. 

Pátou etapu oblíbeného bytového projektu, který realizuje společnost FINEP v lokalitě Prahy 9, tvoří jeden bytový dům o šesti nadzemních podlažích. Celkem zde vznikne 104 moderních bytů o rozloze 26 až 119 m2 s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Nové byty se řadí k vyššímu standardu. Velkým pozitivem lokality je blízkost stanice metra „C“ – Střížkov, která je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od domu, což činí z nových bytů velmi zajímavou investici.

Autorem projektu je ateliér ABM architekti.  Nosným architektonickým prvkem jsou zajímavě řešené, barevné fasády, které jsou tvořeny kombinací obkladu v dezénu dřeva a světlých omítek. Součástí každého bytu je balkon nebo terasa. „Při výstavbě domů se snažíme zaujmout nejen kvalitou provedení bytů, ale také designem domu jako takového. Opakovaně se nám osvědčuje spolupráce s renomovanými architektonickými studii, jejichž práci si pochvalují také naši klienti,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP.

Pražský Prosek se již po mnoho let těší mimořádné oblibě. Ta je dána výborným spojením s centrem metropole, ale především kvalitní občanskou vybaveností. Cenová nabídky bytů v rámci páté etapy projekt Park Prosek začíná již na 45 300 Kč za metr čtverečný (vč. DPH). Předpokládaný termín dokončení stavby je jaro 2016.

Malý háj III vychází vstříc všem, kdo chtějí bydlet v zeleni a v dobré dojezdové vzdálenosti do centra města 

Novou etapu projektu Malý háj, který se nachází na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup v Praze 10, tvoří jeden bytový dům, ve kterém vznikne 46 moderních bytů o rozloze 36 – 118 m2 a dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejnovější etapa je situována v blízkosti parku Hrušov a je ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. 

Předpokládaná doba dokončení stavby je léto 2015, ceny bytů začínají již na 41 000 korunách za metr čtverečný (vč. DPH).

REKLAMA

V projektu Malý háj se staví také rodinné domy, které patří k nejdostupnějším projektům rodinných domů v Praze. Přesto nabízí nekompromisní kvalitu provedení stavby v atraktivně se rozvíjející lokalitě. „Oblast má značný potenciál a je prakticky jisté, že se koupené domy velmi dobře zhodnotí. Projekt je atraktivní pro všechny klienty, kteří hledají špičkové a přitom dostupné bydlení“, říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP.

Oba projekty se po stránce stavebního řešení a vybavení řadí k vyššímu standardu bydlení. Realizaci nové výstavby charakterizují moderní použité materiály a moderní vzhled domů „V případě našich staveb je běžná instalace čipů do domovních dveří nebo možnost pro majitele nové nemovitosti upravit si byt částečně podle svých potřeb a přání,“ říká Tomáš Pardubický a dodává: „Klienti si mohou vybrat z bohaté nabídky bytového vybavení, které je k prohlídce v našem klientském centru“.

V případě obou projektů je navíc společnost FINEP připravena poskytnout svým klientům nadstandardní služby. Mohou tak například využít služeb reálných 3D návrhů bytů, včetně jejich vybavení, a to zcela zdarma. V případě zájmu mohou klienti využít také služeb realitní kanceláře společnosti FINEP při prodeji své stávající nemovitosti či sofistikovaných řešení finančních služeb, které klientům garantují nejlepší podmínky hypotečního financování pro nákup bytu. „Jsme připraveni zájemcům o lepší bydlení pomoci s vyřízením prodeje či pronájmu jejich stávajícího bydlení, s financováním nákupu nového, s plánováním jeho budoucí podoby a také s individuálním přizpůsobením bytových dispozic dle technických možností každého bytu,“ upozorňuje na univerzálnost a komplexnost poskytovaných služeb generální ředitel společnosti Finem, Tomáš Pardubický.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.02 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%
Historie vývoje


Související články

Komerční nájemní bydlení poroste

Potenciál komerčního nájemního bydlení stále roste. Ukazuje to nejen vývoj cen bytů ke koupi a nájmu, ale také zkušenosti zahraničních odborníků, kteří vystoupili na konferenci společností BTR Consulting „Nájemní bydlení – zkušenosti ze zahraničí“.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

07. 12. 2023

Brusel chystá další nesmyslný diktát – zákaz plynových kotlů pro domácnosti

Mnoho miliard korun ze státních zdrojů vyletí komínem. A to doslova. Bruselští byrokrati totiž chystají zásadní změnu směrnice, která v konečném důsledku povede k zákazu prodeje i oprav plynových kotlů. Zákaz by měl platit už od roku 2029. Český stát přitom ještě nedávno lidem na pořízení plynového kotle přispíval. Celkově na podporu tohoto typu vytápění v domácnostech […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 12. 2023

Investiční nemovitosti v zahraničí: Vždy záleží na prioritách

Nákup zahraniční nemovitosti již není jen pro bohaté. Češi se stále více stávají majiteli vil u Jaderského moře či horských chat v Alpách. Hlavním motivem jejich investice přitom není rekreace, ale snaha ochránit své finanční prostředky před inflací. Investiční nemovitosti, jak už název napovídá, totiž slouží nejen pro vlastní využití, ale současně generují příjmy z […]

Text: redakce hypoindex.cz

20. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *