EUR 24.745

USD 23.668

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.0 %

EUR 24.745

USD 23.668

05. 09. 2013

0 komentářů

Subjekty:
FINEP HOLDING

FINEP zahajuje prodej nových bytů ve dvou vyhledávaných lokalitách – na Proseku a ve Štěrboholech

 


 

Prosek Park vstupuje do své páté etapy, předchozí čtyři patřily mezi nejúspěšnější developerské projekty v Praze. 

Pátou etapu oblíbeného bytového projektu, který realizuje společnost FINEP v lokalitě Prahy 9, tvoří jeden bytový dům o šesti nadzemních podlažích. Celkem zde vznikne 104 moderních bytů o rozloze 26 až 119 m2 s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Nové byty se řadí k vyššímu standardu. Velkým pozitivem lokality je blízkost stanice metra „C“ – Střížkov, která je vzdálena pouhé 3 minuty chůze od domu, což činí z nových bytů velmi zajímavou investici.

Autorem projektu je ateliér ABM architekti.  Nosným architektonickým prvkem jsou zajímavě řešené, barevné fasády, které jsou tvořeny kombinací obkladu v dezénu dřeva a světlých omítek. Součástí každého bytu je balkon nebo terasa. „Při výstavbě domů se snažíme zaujmout nejen kvalitou provedení bytů, ale také designem domu jako takového. Opakovaně se nám osvědčuje spolupráce s renomovanými architektonickými studii, jejichž práci si pochvalují také naši klienti,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP.

Pražský Prosek se již po mnoho let těší mimořádné oblibě. Ta je dána výborným spojením s centrem metropole, ale především kvalitní občanskou vybaveností. Cenová nabídky bytů v rámci páté etapy projekt Park Prosek začíná již na 45 300 Kč za metr čtverečný (vč. DPH). Předpokládaný termín dokončení stavby je jaro 2016.

Malý háj III vychází vstříc všem, kdo chtějí bydlet v zeleni a v dobré dojezdové vzdálenosti do centra města 

Novou etapu projektu Malý háj, který se nachází na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup v Praze 10, tvoří jeden bytový dům, ve kterém vznikne 46 moderních bytů o rozloze 36 – 118 m2 a dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejnovější etapa je situována v blízkosti parku Hrušov a je ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. 

Předpokládaná doba dokončení stavby je léto 2015, ceny bytů začínají již na 41 000 korunách za metr čtverečný (vč. DPH).

REKLAMA

V projektu Malý háj se staví také rodinné domy, které patří k nejdostupnějším projektům rodinných domů v Praze. Přesto nabízí nekompromisní kvalitu provedení stavby v atraktivně se rozvíjející lokalitě. „Oblast má značný potenciál a je prakticky jisté, že se koupené domy velmi dobře zhodnotí. Projekt je atraktivní pro všechny klienty, kteří hledají špičkové a přitom dostupné bydlení“, říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP.

Oba projekty se po stránce stavebního řešení a vybavení řadí k vyššímu standardu bydlení. Realizaci nové výstavby charakterizují moderní použité materiály a moderní vzhled domů „V případě našich staveb je běžná instalace čipů do domovních dveří nebo možnost pro majitele nové nemovitosti upravit si byt částečně podle svých potřeb a přání,“ říká Tomáš Pardubický a dodává: „Klienti si mohou vybrat z bohaté nabídky bytového vybavení, které je k prohlídce v našem klientském centru“.

V případě obou projektů je navíc společnost FINEP připravena poskytnout svým klientům nadstandardní služby. Mohou tak například využít služeb reálných 3D návrhů bytů, včetně jejich vybavení, a to zcela zdarma. V případě zájmu mohou klienti využít také služeb realitní kanceláře společnosti FINEP při prodeji své stávající nemovitosti či sofistikovaných řešení finančních služeb, které klientům garantují nejlepší podmínky hypotečního financování pro nákup bytu. „Jsme připraveni zájemcům o lepší bydlení pomoci s vyřízením prodeje či pronájmu jejich stávajícího bydlení, s financováním nákupu nového, s plánováním jeho budoucí podoby a také s individuálním přizpůsobením bytových dispozic dle technických možností každého bytu,“ upozorňuje na univerzálnost a komplexnost poskytovaných služeb generální ředitel společnosti Finem, Tomáš Pardubický.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%5.71 Aktuální výše Hypoindexu

2.4%

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%
Historie vývoje


Související články

Situace v Brně – roste počet dostupných bytů, ceny ale neklesají a jsou na maximu

V nabídkách brněnských developerů se na začátku léta nachází 1220 volných bytů. To je skoro třikrát více než před rokem. Ceny brněnských novostaveb přesto neklesají a drží se na historických maximech. Situaci s vývojem cen nepomáhá ani odklad nového územního plánu, který měl možnosti výstavby dostupného bydlení rozšířit. Růst cen se promítá také do cen nájemních bytů […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: IMPERA Styl

04. 07. 2022

Komentář: Co se jinde o současném realitním trhu nedočtete. Je čas panikařit?

Chtěl by koupit byt v Praze, a proto začal pražský realitní trh sledovat. Říkejme mu Jakub a řekněme, že je bádavý příslušník střední třídy. Vystupuje na straně kupujících a má v tomto ohledu vlastně i střet zájmů. I tak jeho postřehy mohou být výpovědí o aktuálním dění na realitním a hypotečním trhu.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

29. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.