EUR 24.495

USD 21.400

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.495

USD 21.400

03. 06. 2019

Flow East pojmenuje svůj vlajkový developerský projekt na Václavském náměstí „The Flow Building“

 

James Woolf, generální ředitel anglo-české realitní a developerské společnosti Flow East sídlící v Praze, oznámil, že její ikonická budova, která právě vzniká na Václavském náměstí, ponese oficiální název „The Flow Building”. 


Moderní víceúčelový projekt kombinující design 21. století s nejmodernějšími technologiemi se nachází v srdci historického obchodního centra staré Prahy, na Václavském náměstí 47. Po dokončení v roce 2020 nabídne takřka 15 000 metrů čtverečních kancelářských prostor třídy A
a 6 000 metrů čtverečních vysoce kvalitních maloobchodních prostor.
Vzhled rohové budovy je inspirovaný ideou proudů energie, jež se vlní vzhůru po její fasádě  a navazuje na dlouhodobý cíl developera ochraňovat a rozvíjet bohatství pražské architektury.
James Woolf vysvětluje, co stojí za novým jménem budovy: „Praha se etablovala jako jedno  z předních hlavních evropských měst. Proudí sem toky investic, probíhají zde významné obchodní transakce, město zažívá příliv talentů, nových technologií, nápadů a kreativních myšlenek z celého světa. Naším cílem bylo zachytit ducha tohoto nepřetržitého koloběhu města, jeho flow, právě v naší nové budově na Václavském náměstí. Ta se zároveň stává vrcholem naší ambice vytvořit nový ikonický architektonický odkaz, nastavit novou environmentální normu a odpovídajícím způsobem doplnit pražské urbánní dědictví. Jméno The Flow Building podle nás vše výše zmíněné výstižně shrnuje zapamatovatelným způsobem.”
Během posledních 25 let úspěšného investování v České republice se společnost Flow East zaměřovala na renovace prémiových historických budov a na moderní výstavbu. Flow East vlastní portfolio prvotřídních komerčních a rezidenčních nemovitostí a luxusních hotelů. Je dlouhodobým investorem vlastnícím a spravujícím veškeré své nemovitosti.
Tisková zpráva Flow East

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.7 Aktuální výše Hypoindexu

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%
Historie vývoje


Související články

byty - dům - novostavba

Nové byty jsou téměř vyprodané, zdražování opět zrychluje

Developeři nemají téměř co prodávat. Nabídka nových bytů v Praze se propadla na historické minimum. Zdražování bytů opět zrychlilo. Nové byty s cenou pod 100 000 korun za metr čtvereční navíc již téměř vymizely. Vyplývá to z analýzy společností Skanska, Trigema a Central Group.

Text: Jana Zámečníková

Foto: sxc.hu

27. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *