Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Flow East uspořádá v červenci první exkurzi po pražských historických budovách

14.07.2014 03:07 Tisková zpráva:

Prohlídka v rámci programu „Poznej Prahu s Flow East“ začne v 17:00 na Malém náměstí a bude zahrnovat následující budovy: Karlova 48 (13. století); Palác Ericsson (12. století); Richtrův dům (15. století); The Forum na Václavském náměstí 19 (1896); Hotel Jalta (1959) a Mostecká 12 (15. století). Těchto šest budov zobrazuje mimořádnou pražskou architektonickou historii od gotiky po socialistický realismus. Kapacita prohlídky je omezená, je tedy nutné se předem zaregistrovat, a to na e-mailové adrese: heritage@floweast.cz.

„Poznej Prahu s Flow East“ je vzdělávací iniciativa pro Pražany všech věkových kategorií: děti, studenty, dlouholeté obyvatele, aby se seznámili s menšími pražskými architektonickými skvosty, které jsou často přehlíženy a ve stínu starších památek, které přitahují turisty.

„Tyto nádherné budovy poskytují pozoruhodný pohled na pražskou občanskou a architektonickou historii vytvářenou po více než 800 let a je s nimi spojeno mnoho krásných příběhů. Jako hrdí majitelé těchto budov, do kterých společnost Flow East investovala nevyčíslitelný čas a peníze do ochrany a renovace, jsme velice rádi, že můžeme využít této příležitosti a podělit se o ně s veřejností,“ řekl James Woolf, zakladatel a předseda představenstva Flow East

Pro bližší informace ohledně programu “Poznej Prahu s Flow East” a pro registraci na červencovou prohlídku, kontaktujte, prosím, společnost Flow East na e-mailové adrese: heritage@floweast.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *