Sobota 15. května. Svátek má Žofie.

Hypotéka od UniCredit Bank s exkluzivní fixní sazbou od 2,89 % p.a.

04.09.2012 12:09 Tisková zpráva: UniCredit Bank

„Připravili jsme ojedinělou nabídku pro zájemce o hypotéku na bydlení. Klienti, kteří chtějí refinancovat svou hypotéku a nechtějí přijít o jedinečnou nabídku úrokové sazby pod 3 %, mají možnost uzavřít smlouvu za těchto výhodných podmínek v průběhu září, ale svůj úvěr mohou čerpat například až začátkem příštího roku,“ upozorňuje Darek Filip a dodává: „Tím získají garanci nízké úrokové sazby a navíc již neplatí poplatek za zpracování úvěru.“ Tato nabídka platí pro všechny klienty, kteří podají kompletní žádost o hypotéku do 30. 9. 2012 a výše hypotečního úvěru bude více než 3 miliony korun.

Ke snížení sazeb dochází i u populární PŘEVRATNÉ HYPOTÉKY, jejíž variabilní sazba se odvozuje od aktuální situace na trhu peněz. Při čerpání úvěru nad 3 miliony korun klienti získají úvěr na bydlení nově už od 2,4 % p. a. místo stávajících 2,5 % p.a.

UniCredit Bank je významným hráčem na hypotečním trhu. Aktuální nabídkou vychází vstříc svým klientům a zároveň přispívá k rostoucímu trhu hypoték. Nabídka poskytovaných hypotečních úvěrů od Unicredit Bank je široká a odpovídá individuálním potřebám klientů.

Více na www.unicreditbank.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *