Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Hypotéky a podnikatelské úvěry od UniCredit Bank mezi oceněnými v soutěži Zlatá koruna

11.06.2014 01:06 Tisková zpráva: UniCredit Bank

Tato soutěž a získaná ocenění jsou pro nás cennou zpětnou vazbou a potvrzují, že naše produkty a služby jsou dlouhodobě konkurenceschopné. Konkrétně Převratná hypotéka byla první hypotékou s variabilní sazbou na českém trhu a i po několika letech si drží pozici jednoho z nejlepších hypotečních úvěrů na trhu,“ říká Giovanni Guidi, ředitel osobního bankovnictví UniCredit Bank.

Převratnou hypotéku nyní banka nabízí s variabilní sazbou 2,09 % p.a. a patří tak k vůbec nejlevnějším na trhu. Zájem o variabilní hypotéky v posledním roce prudce roste, a to zejména díky velmi nízkým úrokovým sazbám na celém hypotečním trhu.

UniCredit letos na jaře představil řadu dalších novinek pro retailovou klientelu. Poptávka po variabilních hypotékách navíc roste díky nové „hypotéce s garancí“, která kombinuje výhodu nízké úrokové sazby s jistotou, že sazby hypoték nevzrostou nad dohodnutou úroveň. 

Roste také počet klientů, kteří využívají nové U konto, tedy účet vedený bezplatně, s elektronicky zadávanými transakcemi zdarma a výběry z bankomatů po celém světě taktéž zdarma. 

Další novinka se týká optimalizace úvěrů – klient, který o ni požádá a řádně nový úvěr splácí, získá na odměnách až 18 měsíčních splátek nazpět, to je bezkonkurenčně nejvyšší odměna, kterou české banky nabízí. Všechny uvedené produkty mohou uspět v příštím ročníku Zlaté koruny.

Pro UniCredit je důležitý i úspěch s produkty pro drobné podnikatele. „Rychlý Business Investiční Úvěr“ využívají především živnostníci a malé firmy. „Podnikatelé dlouhodobě oceňují, že máme profesionály, kteří rozumí jejich potřebám a také fakt, že jsme neomezili úvěrování podnikatelských záměrů ani v době, kdy ekonomika stagnovala. Získané ocenění potvrzuje fakt, že i v případě konkrétních nabízených produktů patříme k nejlepším na trhu,“ dodává Giovanni Guidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *