Sobota 06. března. Svátek má Miroslav.

IdeálníNájemce.cz spouští bezplatnou službu poskytující pravidelný přehled o aktuální výši nájemného

07.12.2017 03:12 Tisková zpráva:

IdeálníNájemce.cz nabízející veškerý servis spojený s pronájmem bytů přichází na trh s novou bezplatnou službou Hlídač nájemného. Služba má pomoci pronajímatelům při určování optimální výše nájemného s ohledem na aktuální vývoj tržní ceny v jejich lokalitě.

Stanovení optimální výše nájemného představuje pro řadu pronajímatelů stále velký problém. V mnoha případech je cena zbytečně vysoká, čímž dochází k odrazení případných zájemců, kteří se raději poohlédnou po levnější alternativě v okolí. Naopak nízkou cenou se připravují o zisk. Klíčovou roli při stanovení nájemného hraje tržní cena v dané lokalitě, s jejímž výpočtem pronajímatelům ode dneška pomůže nová bezplatná služba Hlídač nájemného od IdeálníNájemce.cz.

Služba funguje na principu přehledného webového formuláře, do něhož pronajímatelé uvedou město a ulici, ve které se byt nachází, a jeho podlahovou plochu a dispozici. Po zadání kontaktních údajů budou navíc o vývoji trží ceny pravidelně informováni prostřednictvím e-mailových notifikací. Služba je k dispozici na webových stránkách www.hlidacnajemneho.cz.

„Hlídač nájemného představuje ideální nástroj pro všechny pronajímatele, kteří chtějí mít výši svého nájemného neustále pod kontrolou. Jeho prostřednictvím si mohou pravidelně udělat představu o cenách, které se běžně objevují v jejich lokalitách, a z nich pak dále vycházet,“ uvádí Tomáš Brychta z IdeálníNájemce.cz.

Hlídač nájemného využívá pro stanovení tržní ceny rozsáhlou interní databázi IdeálníNájemce.cz, jež disponuje podrobnými daty napříč celou Českou republikou. Díky ní je schopen zajistit spolehlivost a aktuálnost veškerých poskytnutých informací.

Tisková zpráva: IdeálníNájemce.cz

1 komentář k článku “IdeálníNájemce.cz spouští bezplatnou službu poskytující pravidelný přehled o aktuální výši nájemného”

  1. Denisa Králová napsal:

    My pronajímáme přes Dokonalého nájemníka (www.dokonalynajemnik.cz). Máme to v klidu a nemusíme už nic řešit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *