Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

II. etapa 2Barevných Letňan brzy uvítá nové obyvatele

27.08.2014 10:08 Tisková zpráva: Trigema

II. etapa nabízí nově i dochlazování vzduchu a také systém modulové bydlení.

„Inovací II. etapy projektu 2Barevné Letňany je modulové bydlení. V projektu jsou připraveny byty, které je možno zakoupit zvlášť a později spojit pomocí jednoduchých úprav. Možné je také byty rovnou spojit a jednoduchými úpravami se dle potřeby vytvoří dva samostatné byty. Výhodou tohoto řešení je přizpůsobování bytového řešení aktuální potřebě majitele, tedy i možné finanční příjmy v případě, že se majitel rozhodne využívat dočasně jen jeden byt a druhý pronajímat,“ zdůrazňuje Marcel Soural, generální ředitel Trigemy a.s. „Byt je investice možná na celý život, proto se snažíme najít řešení, které budoucím majitelům přináší nejenom trvalé hodnoty, ale i možný ekonomický přínos,“ uzavírá Marcel Soural.

Každý modul představují dva, nebo více bytů, které koupíte dohromady a můžete je využívat jako jeden byt, nebo s nimi naopak nakládat jako se samostatnými oddělenými jednotkami.

V prodeji zůstává pouhých sedm bytů a jejich noví majitelé mají vzácnou možnost prohlédnout si hotové byty ještě před koupí – drtivá většina bytů v projektu byla totiž vyprodána již během výstavby. V nabídce jsou také byty z poslední, třetí etapy projektu, která bude dokončena na podzim letošního roku.

„Trend, který jsme nastavili v Letňanech, budeme samozřejmě i nadále rozpracovávat. Energetická úspornost je pro nás už standard, k modulovému bydlení teď přibydou i rozvody pro inteligentní systémy bydlení i další přidaná hodnota. Věříme, že kvalita a inovace má na rezidenčním trhu své místo i v době, kdy dozvuky krize stále tlačí spíše na co nejnižší cenu. Inovativní a poctivé budou i naše nové byty, které začaly vznikat v tomto roce,“ odkazuje šéf developerské společnosti k dalšímu projektu, který tentokrát vznikne v Nových Butovicích. Nese název SMART a se svým důrazem na chytrost a flexibilitu bydlení naznačuje směr, kterým se bude společnost Trigema dále ubírat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *