Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

IMMOFINANZ prodal kancelářský komplex Brno Business Park

15.03.2018 09:03 Tisková zpráva:

V rámci optimalizace portfolia prodal IMMOFINANZ na začátku března 2018 kancelářskou budovu Brno Business Park investičnímu fondu INFOND. Komplex čtyř moderních kancelářských budov nabízí prostor přibližně 35 000 m2. Transakce probíhala jako akciová transakce s akvizicí společnosti Brno Estates a.s., jako vlastníka a provozovatele komplexu Brno Business Park, společností INFOND.

„Tato transakce je dalším krokem v souladu s naší strategií soustředit se na naše kancelářské portfolio v hlavních městech v našich klíčových zemích,“ vysvětluje Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku.

Ředitel společnosti INFOND Pavel Košťál říká: „Akvizice společnosti Brno Estates a.s. je dalším logickým krokem v naší investiční strategii rozšíření portfolia komerčních nemovitostí v Brně „.

Brno Business Park (BBP) tvoří čtyři administrativní budovy (A, B, C a D), které společně nabízejí přibližně 35 000 m2 kancelářských prostor. Hlavními výhodami komplexu BBP jsou variabilita a rozloha jednotlivého patra (1.850 m2), dostatečná parkovací místa v okolí budov, dobré spojení na dálnice D1 a D2 (Bratislava) a městská hromadná doprava (autobus a tramvaj).

Obě strany se dohodly, že nebudou zveřejňovat další podrobnosti o transakci.

Tisková zpráva IMMOFINANZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *