Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

Jarní ofenziva společnosti EKOSPOL přinesla rekord, který Praha nepamatuje: Developer za pouhé dva týdny vyprodal 150 nových bytů!

02.06.2014 12:06 Tisková zpráva: EKOSPOL

V rámci kampaně „700 bytů v 7 lokalitách“ EKOSPOL pustil do prodeje nové byty v projektech EKOCITY Uhříněves, Michelské zahrady, Slunečné terasy Řeporyje, Nové Měcholupy, Panorama Kyje, Viladomy Dubeč či Výhledy Barrandov. Zájem o byty v těchto lokalitách předčil všechny optimistické scénáře. Například v rámci šesté etapy projektu Panorama Kyje bylo během dvou týdnů vyprodáno 35 procent bytů, u projektu Nové Měcholupy VI to bylo 30 procent a u Slunečných teras Řeporyje zájemci vykoupili za stejné období 25 procent bytů.

„Rychlost, s jakou naše byty vyprodáváme, je doslova epochální. Ukazuje se, že strategie EKOSPOLU, který prodává kvalitní nové byty s nejlepším poměrem ceny a kvality, je mimořádně úspěšná,“ těší prodejní úspěchy Evžena Korce, generálního ředitele a předsedu představenstva společnosti EKOSPOL. „Očekávám, že v podobném tempu budeme vyprodávat i další byty a bude tím dodržena naše zvyklost, že všechny naše projekty vyprodáváme dlouhou dobu před jejich dokončením,“ dodává Korec a dává do kontrastu skutečnost, že zatímco EKOSPOL vyprodává své byty v rekordním tempu a dlouho před dokončením, na pražském trhu se „válí“ téměř 2000 dlouhodobě neprodejných ležáků.

Rekordně rychlé prodeje nových bytů však pro EKOSPOL nejsou jedinou příznivou zprávou. Mimořádně velký zájem totiž vyvolala i kniha Evžena Korce „Co je v domě, není pro mě!“. „Jen za prvních deset dní od vydání jsme vyprodali tisíc výtisků. Zájem je tak veliký, že knihy téměř nestíháme expedovat,“ říká Evžen Korec, který vidí mimořádnou aktuálnost tématu investic do nemovitostí a fakt, že podobná publikace chyběla.  

Kniha vychází z dvacetileté zkušenosti autorů a nabízí rady, jak nejlépe investovat do nemovitostí, jakou nemovitost pro investici zvolit, jak vybrat správného nájemníka, jak se pojistit proti všem rizikům a jakých chyb se vyvarovat. Součástí knihy jsou například i vzorové smluvní dokumenty a praktický návod, jak příjmy z pronájmu promítnout do daňového přiznání. Aby dosáhl neslýchané konečné ceny 79 korun za výtisk, zvolil EKOSPOL úplně jinou formu distribuce. Kniha se proto neprodává v knihkupectvích, ale v sídle EKOSPOLU a 38 prodejnách SIKO KOUPELNY v celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *