Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

K Jasné hypotéce přidá Hypoteční banka delší fixaci

30.07.2018 03:07 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Hypoteční banka začátkem léta představila novou Jasnou hypotéku, která klientům nabízí jasný a transparentní přehled sazeb. Současnou nabídku Jasné hypotéky nyní banka rozšiřuje o další fixaci, a to na 15 let. Právě delší fixace hypotečních úvěrů jsou v současné situaci pro klienty výhodnější vzhledem k očekávanému růstu úrokové míry.

Jasnou hypotékou banka reaguje na vývoj hypotečního trhu v České republice, na kterém se vzhledem k dalším regulacím České národní banky očekává postupný nárůst úrokových sazeb. Ty jsou nyní na velmi nízké úrovni. Dlouhodobá fixace hypotéky je tak vhodná pro všechny klienty, kteří si chtějí po co nejdelší dobu udržet nynější výhodnou úrokovou sazbu. Při 15leté fixaci úvěru v pásmu 70% LTV tak zákazníci dosáhnou na roční úrok 2,79 %. Tímto začíná Hypoteční banka výrazněji podporovat hypotéky s delší fixací, což naopak přináší mírné zdražení fixací kratších „Výhodou 15leté fixace je zejména neměnnost úrokové sazby a udržení jistoty našich klientů při splácení hypotéky. Rozhodli jsme se tak vyjít vstříc přání našich zákazníků, kteří zejména v současné dynamické době chtějí co největší záruky,“ říká Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky.

První podmínkou pro získání Jasné hypotéky je sjednání inkasa splátky z účtu u ČSOB a pravidelné zasílání alespoň 1,5 násobku měsíční splátky na svůj účet. Druhou podmínkou je uzavření životního pojištění u ČSOB Pojišťovny nebo je možné si vybrat alternativu sjednání inkasa z účtu spoludlužníka. Díky splnění těchto podmínek navíc klienti získají odhad nemovitosti a vedení úvěru zdarma. Sjednání této hypotéky je přitom rychlé, přehledné a jednoduché.

Konkrétní nabídku získáte na kterékoli pobočce Hypoteční banky, ČSOB nebo u smluvních partnerů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *