Úterý 19. listopadu. Svátek má Alžběta.

KOMERČNÍ BANKA PRODÁVÁ BUDOVU V CENTRU PRAHY, POBOČKA ZŮSTÁVÁ

04.04.2016 10:04 Tisková zpráva: Komerční banka
  • Prodejem nemovitosti o rozloze 16 000 m2 byla pověřena společnost Knight Frank, která má bohaté zkušenosti s realitními transakcemi obdobného charakteru. 

  • Pobočka Komerční banky bude v této budově zachována a následně projde zásadní modernizací v souvislosti s úpravou budovy pro využití jejím novým vlastníkem. 

„Naším záměrem je co nejefektivněji využít stávající nemovitostní portfolio banky. Namísto budovy Na Příkopě proto využijeme prostory reprezentativní budovy Komerční banky na Václavském náměstí a rovněž budovu ve Stodůlkách. Z pohledu našich klientů je však zásadní, že zde bude v plném rozsahu zachovaná pobočka, která po plánované rekonstrukci nabídne lepší prostředí, rychlejší a diskrétnější obsluhu a moderní bankovní technologie,“ uvedl Libor Lőfler, člen představenstva Komerční banky.    

„Budova kromě své prvotřídní lokace v samém srdci Prahy v sousedství Prašné brány nabízí široký developerský potenciál, čímž se stává atraktivní pro různé typy investorů. Budovu je možné díky její flexibilitě konvertovat na moderní kancelářské prostory, hotel, obchodní dům nebo kombinaci kanceláří a krátkodobého ubytování. Chceme oslovit jak skupinu českých investorů, tak i etablované zahraniční subjekty, kteří touží vlastnit trofejní nemovitost v centru Prahy,“ doplnil David Sajner, Associate Director & Head of Sales společnosti Knight Frank. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *