Sobota 20. ledna. Svátek má Ilona.

KOMERČNÍ BANKA V DUBNU GARANTUJE U HYPOTÉKY KLASIK SAZBU 2,79 %

01.04.2014 02:04 Tisková zpráva: Komerční banka

Hypoteční úvěr Klasik je určen všem klientům, kteří se rozhodli pořídit si vlastní nemovitost, anebo chtějí refinancovat současný hypoteční úvěr, a to až do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti. Výhodou hypoték KB je také možnost sjednání flexibility úvěru. Hypotéka se tak snadno přizpůsobí potřebám každého klienta. Výši splátek si klient může nastavit během splácení jednoduše podle svých aktuálních potřeb a možností. 

„V porovnání s běžně poskytovanými úrokovými sazbami jde o velmi výhodnou nabídku. Například podle ukazatele Fincentrum Hypoindex činila v minulém roce průměrná úroková sazba poskytnutých hypoték v ČR 3,05 %. Ve srovnání s ní mohou klienti v Komerční bance ušetřit na splátkách i stovky korun měsíčně,“ uvedl Charles-Pierre Serain, výkonný ředitel pro Marketing, Komunikaci a Business Development.

Akční garantovaná úroková sazba je vázána na zasílání příjmů do Komerční banky, aktivní využívání běžného účtu, podání žádosti o hypotéku v době od 1. 4. do 30. 4. 2014 a současně podpis smlouvy do 15. 6. 2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *