Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Konec nedostatku nových bytů v Kobylisích

26.11.2014 12:11 Tisková zpráva:

Nové byty v blízkosti metra jsou velmi vyhledávané. Pro obyvatele pražských Kobylis ale dlouho nedostupné. V této oblíbené části Prahy 8 je totiž jen velmi málo volných stavebních pozemků a projekty nových bytů se zde téměř nevyskytují. „Již při budování první etapy projektu, kterou jsme dokončili v roce 2010, jsme si ověřili, že zájem o bydlení v této lokalitě je obrovský. Svědčí o tom i rychlost, s jakou byly byty v roce 2010 prodány. Proto věříme, že i projekt Atrium Kobylisy bude podobně úspěšný a podaří se nám všechny byty vyprodat ještě před dokončením výstavby“, říká Ján Horváth, CEO pro oblast Real Estate skupiny CTR group.

Lokalita projektu se nachází v klidné části Kobylis, v ulici Čumpelíkova, na rozhraní starší vilové zástavby a činžovních domů. Stanice metra C „Kobylisy“ je v docházkové vzdálenosti několika minut, stejně tak jako Ďáblický háj, oblíbené místo pro odpočinek a aktivní trávení volného času.

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat tak atraktivní pozemek jen pár minut chůze od stanice metra a přesto v klidné lokalitě stávající zástavby. Takových pozemků je v celé Praze opravdu jen velmi málo. Projekt je navíc tvořen dvěma domy ve tvaru L, které vytvoří polouzavřený prostor – atrium. Tím vznikne další klidová zóna se spoustou zeleně“, přibližuje výběr lokality a koncept projektu Ján Horváth.

Projekt Atrium Kobylisy obsahuje celkem 132 bytů a 5 ateliérů v dispozicích 1+kk – 5+kk. V přízemí jsou navrženy 2 komerční prostory určené pro kavárnu či malý obchod. Samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst v podzemních garážích v počtu 164. Byty budou vybaveny ve vysokém standardu, jako jsou např. velkoformátové obklady a dlažby, francouzská okna z dřevěných europrofilů, podlahové vytápění v celém bytě nebo předokenní žaluzie. Ve vybraných bytech bude příprava pro instalaci whirlpool vany a sauny. Stavba bude splňovat energetickou náročnost kategorie B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *