Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

Kvalitní nové byty pod milion! EKOSPOL zahajuje prodej projektu EKOCITY Hostivař a přichází s absolutní novinkou – garsonkou s odděleným spacím koutem

02.04.2015 10:04 Tisková zpráva: EKOSPOL

V první etapě projektu EKOSPOL přináší na trh absolutní novinku – byty 1+kk+sk. Vybrané menší byty budou disponovat moderně vyřešenými stavebně oddělenými spacími kouty. Garsonky 1+kk+sk za nejnižší ceny tak nabídnou komfort bytu 2+kk! V první etapě EKOSPOL pustí do prodeje 248 bytů za bezkonkurenční ceny ve dvou devítipodlažních domech s atraktivní a funkční architekturou, s dostatkem venkovních i podzemních parkovacích stání. Na zájemce čeká velký výběr dispozic od 1+ kk až po 4+kk (33,6 – 115,4 m2) s prostornými předzahrádkami, balkony nebo atraktivními střešními terasami.

Trh zdražuje, EKOSPOL zlevňuje!

Absolutním hitem bytů v projektu EKOCITY Hostivař je jejich cena. Byty 1+kk+sk začínají na 990 tisíci korunách, 2+kk na 1,55 milionu a 3+kk na 2,34 milionu korun. „Naše nabídka způsobí na bytovém trhu zemětřesení. Zatímco všichni na trhu zdražují, my díky optimalizaci na všech stupních výstavby včetně minimalizace zisku zlevňujeme. Doufám, že EKOCITY Hostivař bude díky bezkonkurenční cenové nabídce a skvělé lokalitě jedním z nejžádanějších a nejúspěšnějších projektů rezidenční historie České republiky,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice. „Koupit v Praze nový byt pod milion, to tu dlouho nebylo. Vybrané byty navíc budeme prodávat formou aukce. Naše očekávání od tohoto projektu jsou samozřejmě opět nejvyšší, chceme mít všechny byty vyprodány dlouho před dokončením, ostatně jak je u nás zvykem a čímž se odlišujeme od naší konkurence,“ dodává Korec.

Lokalita v Hostivaři spojuje skvělou dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Chloubou lokality je Přírodní park Hostivař-Záběhlice. Jeden z nejvýznamnějších rekreačních areálů v Praze nabízí pro chvíle odpočinku malebné stezky, písčité pláže, dětská hřiště nebo cyklostezky. V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *