EUR 25.615

USD 22.012

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.615

USD 22.012

08. 07. 2015

LEXXUS má nejširší nabídku novostaveb v Praze

 


 

Nabídka nových bytů na Praze 5 se rozšířila o projekty Rodinné Bydlení Na Cibulce, Terasy Šmukýřka, Zelený Zličín a doprodej projektu Rezidence Cibulka. Na Praze 3 vzniká projekt Vítkovia Residence. Dále je do nabídky na Praze 4 zařazen projekt Bydlení Na Beránku, který nabízí prodej bytů, samostatných pozemků pro stavbu a v další etapě pak i rodinných domů. V neposlední řadě pak LEXXUS rozšíří svou nabídku o projekt rodinných domů Zahrady Roztoky. Všechno jsou to exkluzivní adresy, kde si klienti mohou vybrat bydlení o velikosti 1+kk až 5+kk v bytech či rodinné domy a pozemky.

Pokud jde o velikosti a ceny, tak zde je prostor pro klienty skutečně rozmanitý. Například u projektu Bydlení na Beránku je v nabídce celkem 27 bytů a dalších 14 pozemků pro stavbu rodinných domů. Ceny se zde pohybují od 2,3 miliónů korun za byt o velikosti 1+kk, až po necelý osm miliónů korun za největší byt velikosti 5+kk. Pozemky jsou zde k dispozici od velikosti kolem 450 metrů čtverečních za 4,8 miliónů korun. 

Podobně široký výběr je i u dalších projektů. Například Zahrady Roztoky nabízejí celkem 70 rodinných domů. Rodinné bydlení Na Cibulce pak nabízí 35 bytů a Vítkovia Residence je menší projekt o 17 bytech v cenách od 65 tisíc korun za metr čtvereční.

Průměrně má společnost LEXXUS v nabídce kolem třiceti developerských projektů pokrývající prakticky všechny pražské městské části. Z tohoto počtu je kolem pěti projektů s rodinnými domy nebo s pozemky. Počet volných bytů v celkové nabídce se vyšplhal na 1 400 volných jednotek v různé fázi výstavby. Dalších více jak 300 nemovitostí je zařazeno do sekce pronájem.

REKLAMA

Své zastoupení mají v nabídce také luxusní nemovitosti značky Lexxus Norton. Společnost zajišťuje prodej široké škály exkluzivních rezidenčních nemovitostí. V nabídce mohou klienti vybírat atraktivní a luxusní byty ve velmi lukrativních lokalitách – na Starém či Novém Městě, Josefově, Malé Straně, v okolí Pražského hradu a podobně. 

Po celé Praze a v jejím blízkém okolí jsou k dispozici také rodinné domy a zrekonstruované vily. Nejčastěji jde o lokality v Praze 6 a Praze 5. Nechybí však ani další městské části nebo mimopražské oblasti. Poměrně atraktivní je nabídka zahraničních nemovitostí koncentrovaných například v letoviscích v Thajsku, Černé Hoře, na Kypru nebo v Itálii. 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

solární střechy praha Brno

Zelená budoucnost je na městských střechách. Brno a Praha mají našlápnuto ke komunitní energetice

Foto: Shutterstock Podle analýzy think tanku Ember překonala produkce elektřiny ze slunce v evropských zemích v letošním červnu a červenci rekordy. Naplnění klimatických závazků a energetickou soběstačnost přinesou investice do solárních elektráren v českých městech. Ideální pro umístění solárních panelů jsou totiž právě městské střechy.

Text: Veronika Hejná

08. 09. 2021

Prodeje nových bytů v Praze jsou rekordní, rekordní je i nízká nabídka

Zájem o nové bydlení v metropoli překonal veškeré dosavadní rekordy. Během druhého čtvrtletí letošního roku se podle analýzy společností Central Group, Trigema a Skanska Reality prodalo 2650 nových bytů, což je nejvíce v historii. Naopak počet nabízených jednotek se snížil na 3350. Jedná se o nejnižší počet za celou dobu sledování trhu.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

29. 07. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.