Úterý 24. října. Svátek má Nina.

LEXXUS nově nabízí developerské projekty společnosti CRESTYL

12.04.2016 12:04 Tisková zpráva:

„Crestyl je renomovaná developerská skupina, která působí na českém realitním trhu přes dvacet let. Realizuje kvalitní projekty, jejichž byty se vyznačují moderním designem a lidem poskytují komfortní bydlení. Přesně takový je i nový projekt 4Blok. Proto jsme rádi, že ho můžeme zařadit do naší nabídky atraktivního bydlení a navázat na jeho dosavadní úspěšné prodeje,“ uvádí Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Čtyři nízkoenergetické domy vyrůstají na místě bývalého areálu Tesla ve Vršovicích v Praze 10. Jsou citlivě zasazené do původní zástavby a vyznačují se moderní nadčasovou architekturou. Její koncept, odkazující na funkční skandinávský design, zpracovalo architektonické studio David Chmelař architekti. K většině z celkových 210 světlých a prostorných bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk náleží terasa, balkon nebo předzahrádka. Interiéry jsou navržené ve vysokém standardu s důrazem na výběr kvalitních materiálů podle přání majitele. Díky instalovanému řízenému větrání v nich bude příjemné a zdravé vnitřní prostředí. Rezidenti budou mít k dispozici rovněž společnou zahradu ve vnitrobloku, kryté stojany na kola či vlastní parkovací stání v podzemních garážích.

Pražské Vršovice jsou městskou čtvrtí, která disponuje výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Z nedaleké zastávky MHD trvá cesta tramvají do centra necelých 15 minut, Jižní spojka je vzdálená jen 5 minut cesty autem. V blízkosti se nachází nákupní centrum Eden, mnoho restaurací, úřadů či škol. Sportovní a relaxační vyžití nabízí nedaleká sportoviště, plavecký stadion SK Slavia Praha či Havlíčkovy nebo Heroldovy sady. „4Blok cílí především na mladé zákazníky, kteří si chtějí užívat aktivní život v blízkosti centra. Zároveň však požadují kvalitní a praktické bydlení, které bude I dobrou investicí do budoucna. Moderní trendy, ekologie a inovace, tak by se daly shrnout důvody, proč je bydlení v projektu 4Blok tak přitažlivé nejen pro mladou generaci,“ říká Denisa Višňovská.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *