Středa 18. října. Svátek má Lukáš.

LEXXUS představuje: Zelený Zličín, zelená pro nový domov

25.05.2015 10:05 Tisková zpráva:

Nový projekt Zelený Zličín na Praze 5 se skládá z 11 bytových objektů, které jsou usazeny v klidném a vizuálně uzavřeném areálu plném zeleně, s dětským hřištěm
a relaxačními plochami. Klienti se mohou nechat inspirovat bydlením, které změní jejich život. Makléři z realitní kanceláře LEXXUS rádi pomohou s výběrem a koupí bytu 2+kk, 3+kk nebo 4+kk, které jsou designovány architekty moderně a zároveň prakticky. Kromě různých dispozic jsou v nabídce také byty se zahrádkou nebo prostornou terasou s otevřeným výhledem. Samozřejmostí je také parkovací stání a prostorné sklípky v suterénu každé budovy, vybere si opravdu každý.

„Výhodou lokality Prahy 5 je především dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Pouhých několik kroků od objektu je pošta, městský úřad a knihovna,“ chválí místní infrastrukturu Denisa Višňovská, partner LEXXUS. „Pouze 5 minut navíc dovede nové uživatele bydlení do lékárny, zdravotnického zařízení, mateřské školky a základní školy. Vše, co budou potřebovat. Pro komfortní nakupování zase ocení Hypermarket Globus, nákupní středisko Metropole Zličín a velmi oblíbený obchod IKEA. Pokud touží po ruchu centra, za 5 minut se autobusem či pěšky dostanou přímo na linku stanice metra B (Zličín). Atraktivní lokalita v Praze je výhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce, kteří vědí, že kvalitní bydlení je perfektní investicí do budoucna,“ dodává.

Projekt Zelený Zličín dává zelenou bydlení v krásné lokalitě, bydlení blíž přírodě a zároveň nedaleko všech výhod bydlení u centra Prahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *