Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

LEXXUS rozdával 50 miliónů Kč ve slevách

05.11.2015 11:11 Tisková zpráva:

Klienti si mohli vybrat z několika desítek projektů novostaveb – veškeré informace byly k dispozici na jediném místě a zprostředkování prodeje bylo pro kupující zdarma. Zároveň si zájemci o byty mohli sjednat hypotéku od agentů společnosti HYPOASISTENT, kteří jsou v rámci služby LEXXUS Hypotéka vždy k dispozici, aby klientům pomohli vybrat ideální hypoteční řešení.

Kromě zmíněných slev mohli klienti využít také další výhody a slevy od parterů akce: společností Cesare, HYPOASISTENT, Marimex, Oresi, Siko koupelny a kuchyně a společnost KOUPELNY Ptáček. Mediálními partnery akce byly portály a magazíny o bydlení: NOVÉ BYDLENÍ, BYDLENI.cz, Kde chci bydlet.cz a REALCITY.

Společnost Cesare věnovala do tipovací soutěže pořádané v rámci akce hlavní výhru pro nejpřesnější odpověď : italské desingové křeslo Bellavita z kolekce Golden Young. Jeho šťastným majitelem se stal pan Šulc ze Sobotky. „Zatím, nevím, kam ho umístím, ale každopádně jsem rád, že jsem se akce LEXXUS DAYS zúčastnil,“ dodává výherce. Druhý nejpřesnější odhad na tipovací lístek uvedla paní Kaiserová, která získala domácí infrasaunu Marimex Trendy 4001 M, věnovanou do soutěže společností MARIMEX.

Tagy: LEXXUS slevy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *