Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

Los Angeles přivítá festival hostitelství Airbnb Open. Promluví Ashton Kutcher i Gwyneth Paltrow

13.07.2016 10:07 Tisková zpráva:

Festival Airbnb Open je jedinečnou příležitostí setkat se na jednom místě s lidmi z celého světa a sdílet své tipy a zkušenosti. Festival prozradí i něco o budoucí vizi Airbnb a nahlédne na nové možnosti v oblasti hostitelství. Loňský ročník Airbnb Open, který se konal v Paříži, navštívilo 5 000 nadšenců ze 110 zemí světa. 

Potvrzenými mluvčími na této vizionářské akci jsou například herečka a podnikatelka Gwyneth Paltrow, filmový producent Brian Grazer, herec a investor Ashton Kutcher, spisovatelka a autorka románu Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert, podnikatel a filantrop Blake Mycoskie či restauratér Danny Meyer. Na akci vystoupí i management Airbnb včetně samotných zakladatelů této platformy.

 „Los Angeles je z hlediska umění, ať už mluvíme nejen o hudbě či filmech, jedním z nejvíce kreativních měst v USA.“ říká Brian Chesky, spoluzakladatel a CEO Airbnb. „Hned po vysoké škole se LA stalo mým domovem. Nemohu se dočkat, až naše komunita okusí vše, co může toto skvělé město nabídnout. Letošní Airbnb Open, kde budeme moci sdílet nejen naši vizi o budoucnosti cestování, bude prvním globálním festivalem hostitelství v historii.“

Airbnb Open se bude konat 17. – 19. listopadu v Los Angeles. Registrace je možná od dnešního dne na stránkách www.airbnb.com/open.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *