EUR 23.985

USD 22.380

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.985

USD 22.380

13. 07. 2016

0 komentářů

Los Angeles přivítá festival hostitelství Airbnb Open. Promluví Ashton Kutcher i Gwyneth Paltrow

 


 

Festival Airbnb Open je jedinečnou příležitostí setkat se na jednom místě s lidmi z celého světa a sdílet své tipy a zkušenosti. Festival prozradí i něco o budoucí vizi Airbnb a nahlédne na nové možnosti v oblasti hostitelství. Loňský ročník Airbnb Open, který se konal v Paříži, navštívilo 5 000 nadšenců ze 110 zemí světa. 

Potvrzenými mluvčími na této vizionářské akci jsou například herečka a podnikatelka Gwyneth Paltrow, filmový producent Brian Grazer, herec a investor Ashton Kutcher, spisovatelka a autorka románu Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert, podnikatel a filantrop Blake Mycoskie či restauratér Danny Meyer. Na akci vystoupí i management Airbnb včetně samotných zakladatelů této platformy.

 „Los Angeles je z hlediska umění, ať už mluvíme nejen o hudbě či filmech, jedním z nejvíce kreativních měst v USA.“ říká Brian Chesky, spoluzakladatel a CEO Airbnb. „Hned po vysoké škole se LA stalo mým domovem. Nemohu se dočkat, až naše komunita okusí vše, co může toto skvělé město nabídnout. Letošní Airbnb Open, kde budeme moci sdílet nejen naši vizi o budoucnosti cestování, bude prvním globálním festivalem hostitelství v historii.“

Airbnb Open se bude konat 17. – 19. listopadu v Los Angeles. Registrace je možná od dnešního dne na stránkách www.airbnb.com/open.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

příjem z airbnb

Příjem z AirBnB v daňovém přiznání

U příjmu z pronájmu český daňový systém rozlišuje dvě situace. První je příjem z pronájmu dle §10 zákona o daních z příjmu. Takto můžete danit příjmy z dlouhodobého pronájmu jako fyzická osoba. A druhou situací jsou příjmy z krátkodobého pronájmu (například z AirBnB) dle §7. Ty daníte jako příjmy z jakékoliv jiné samostatně výdělečné činnosti.

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

15. 02. 2023

regulováno Airbnb

Bude Airbnb stále více regulováno?

Airbnb, sdílená platforma pro pronájem bytů v rámci cestovního ruchu, zažilo menší zemětřesení před dvěma lety začátkem koronavirové pandemie. Turisté skokově ubyli, poptávka po krátkodobém ubytování se limitně blížila k nule a majitelé bytů z Airbnb raději nabídli své byty k běžným pronájmům. Jen aby realizovali alespoň nějaké zisky.

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

20. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *