Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

L’Oréal Poland opět se společností Prologis – Obnovení nájemní smlouvy na 19 500 metrů čtverečních v Prologis Park Błonie II

20.01.2015 01:01 Tisková zpráva:

Prologis úzce spolupracuje s L’Oréal Poland od roku 1999. Společnost si nejprve pronajímala distribuční prostory v Prologis Park Błonie a v roce 2010 se přestěhovala do parku Prologis Park Błonie II. 

Transakci zprostředkovala realitně poradenská agentura Colliers International.

„Jsme potěšeni, že se nám podařilo prodloužit vztah s tak významným zákazníkem, jakým je L’Oréal Poland. Více než 15 let plní distribuční budovy Prologis požadavky L’Oréal Poland a umožňují společnosti fungovat na nejvyšší možné úrovni,“ řekla Emilia Szyszka, nájemní manažerka společnosti Prologis, „umístění parku, jeho kvalita, dostupnost vysoce kvalifikované pracovní síly a blízkost k obchodním partnerům jsou pro našeho zákazníka rozhodujícími výhodami.“  

„Díky zaměření a flexibilitě společností Prologis a L’Oréal Poland jsme byli schopni dokončit vyjednávání ve velmi krátkém čase. Podpis smlouvy posiluje strategický význam Błonie a varšavské zóny II jako distribučního centra pro přední mezinárodní společnosti,“ řekl Tomasz Kasperowicz ze společnosti Colliers International v Polsku, která během transakce zastupovala společnost L’Oréal Poland.

Prologis Park Błonie II v současné době sestává ze tří distribučních budov o celkové rozloze 112 000 metrů čtverečních a disponuje potenciálem pro další výstavbu o rozloze 121 000 metrů čtverečních. Park je umístěn v průmyslové zóně Błonie-Pass, tři kilometry západně od centra Błonie, 500 metrů od silnice E30 (Berlín-Poznaň-Varšava-Biała Podlaska) a 10 kilometrů od křižovatky na Tłuste. 

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích v regionu (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko) a s portfoliem sestávajícím z více než 4,1 milionů metrů čtverečních je vedoucím vlastníkem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. září 2014).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *