Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

MARINA ISLAND NABÍZÍ MOBILNÍ APLIKACI PRO POHODLNÉ BYDLENÍ

09.08.2017 11:08 Tisková zpráva:

Mobilní aplikaci vyvinutou pro rezidenty pražského projektu Marina Island představily přední developerské společnosti Daramis a Ligthouse group. Tento projekt ve výjimečné lokalitě – na břehu Vltavy v Holešovicích, osm minut od centra a s výhledem na přírodní památku Bílá skála – se tak může pochlubit zajímavou inovací. Přes mobilní aplikaci je možné rezervovat řadu služeb, kontaktovat správce nebo zjistit dopravní spojení.

Moderní bydlení není už jen o hezkém bytě v atraktivní lokalitě, ale také o souvisejících moderních službách, které život zpříjemňují a zjednodušují. Nově vyvinutá mobilní aplikace pro Marina Island je součástí zaměření developerů na kvalitu a propracovanost tohoto projektu.

Přes mobilní aplikaci je možné například objednat si vyčištění oblečení, rezervovat půjčení jízdního kola, zjistit dopravní spojení s možností on-line nákupu jízdenky nebo objednat si taxi. Zároveň je v aplikaci k dispozici moderní platforma pro komunikaci se správcem domu nebo sousedy. Aplikace je k dispozici pro operační systémy Android a iOS.

Developerský projekt Marina Island zahrnuje pět budov s 344 byty na břehu Vltavy v pražských Holešovicích. Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes „townhousy“ evokující bydlení v rodinné vile (soukromí, uklidňující výhled na řeku, prostorná zahrada, terasa s vlastním bazénem a soukromá garáž s přímým vstupem do bytu) až po luxusní „penthousy“ v nejvyšších patrech (pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí).

Tisková zpráva: Damaris

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *