Sobota 05. prosince. Svátek má Jitka.

DO MARINA ISLAND SE STĚHUJÍ PRVNÍ MAJITELÉ

12.09.2017 01:09 Tisková zpráva:

Rezidenční projekt Marina Island v pražských Holešovicích začíná ožívat prvními obyvateli. Ve třech zkolaudovaných bytových domech (z celkových pěti) se nachází 199 nadstandardních bytů, z toho pouze šest bytů je zatím volných. Své majitele má i všech 14 luxusních penthousů v nejvyšších patrech s výhledem na město o výměrách od 160 do 336 m2. Zbývající dvě budovy projektu Marina Island budou dokončeny v průběhu jara 2018. Výstavba Marina Island byla zahájena na konci roku 2014.

„Projekt Marina Island patří svojí polohou a architektonickým zpracováním mezi atraktivní nabídky na pražském realitním trhu, o čemž svědčí mimořádný zájem ze strany kupujících. Noví majitelé oceňují zejména vysoký standard kvality, snadnou dostupnost centra a atraktivní bydlení na břehu Vltavy,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes „townhousy“ evokující bydlení v rodinné vile (soukromí, uklidňující výhled na řeku, prostorná zahrada, terasa s vlastním bazénem a soukromá garáž s přímým vstupem do bytu) až po luxusní „penthousy“ v nejvyšších patrech (pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí).

Součástí projektu Marina Island je i privátní zahrada, společenská místnost určená pro soukromé akce a oslavy, venkovní místo vyhrazené pro grilování a posezení s přáteli, podzemní hlídané parkoviště s myčkou aut, půjčovna kol nebo čistírna oblečení.

Projekt Marina Island, který navrhl architektonický ateliér Moshe Tzur Architects, zahrnuje pět budov s 343 byty o velikosti 1+kk až 6+kk. Developery projektu jsou společnosti Lighthouse Group
a Daramis, projektantem je AED project a generálním dodavatelem stavební společnost Porr.

Tisková zpráva: Daramis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *