Pátek 26. dubna. Svátek má Oto.

V Miami roste rezidenční mrakodrap Aston Martin

19.02.2018 01:02 Tisková zpráva:

Zní to jako apríl, do 1. dubna je však ještě daleko. Světoznámý britský výrobce luxusních automobilů Aston Martin ve spolupráci s developerem G&G Business Developments buduje v centru amerického Miami mrakodrap s 66 patry. Projekt nabízí k prodeji téměř 400 luxusních bytů. Budova vyroste až do výšky 250 metrů, a stane se tak novou dominantou proslulé zátoky Biscayne Bay.

„Není to tak dávno, co společnost Porsche nechala vybudovat právě v Miami obří rezidenci o 60 podlažích. Nyní přichází Aston Martin s budovou, která bude ještě o 6 pater vyšší. Ve světě luxusních realit jsme tedy svědky senzačního konkurenčního souboje luxusních automobilek. Je kouzelné, že Aston Martin dokonce nabízí k vybraným exkluzivním bytům vůz zdarma,“ říká Ilona Mančíková, obchodní ředitelka Czech Republic Sotheby’s International Realty.

V Rezidenci Aston Martin bude celkem 391 bytových jednotek, od menších dvoupokojových bytů o rozloze 65 m2 po dvojposchoďové apartmány s výměrou neuvěřitelných 1 765 m2. V 15. patře bude impozantní zahrada s rozlohou 3 000 m2. Celý projekt realizuje podle návrhu architektonického studia BODAS Miami Anger Architects místní developer G and G Business Developments, za kterým stojí významná argentinská rodina Coto. Developerská společnost zaplatila za půlhektarový pozemek rekordní sumu 125 millionů dolarů. Mrakodrap by mělo být dokončen v roce 2021.

„Výjimečnosti rezidence odpovídají i ceny bytů, které se pohybují v rozpětí od 12 milionů do 1 miliardy korun. Pro zájemce z řad českých investorů mám nicméně dobrou zprávu. Díky celosvětové síti Sotheby’s International Realty je jednání o koupi či pronájmu mnohem jednodušší, než by se u zahraniční nemovitosti zdálo. Pomineme-li geografickou vzdálenost, jsme schopni zákazníkovi zajistit takový servis, aby měl pocit, že si pořizuje nemovitost v Praze,“ říká Ilona Mančíková.

Czech Republic Sotheby’s International Realty® prožila přelomový rok 2017. Po změně vlastníka i managementu vytvořila nový tým, portfolio nemovitostí i novou strategii a stala se silným hráčem na českém trhu luxusních nemovitostí. Zaměřuje se především na unikátní rezidence v Praze a okolí. Zároveň českým klientům a investorům otevírá cestu k nakupování a pronájmům exkluzivních nemovitostí po celém světě.

Značka Sotheby’s International Realty® vychází z tradice světoznámého londýnského aukčního domu Sotheby’s, nejstaršího místa sdružujícího světové sběratele unikátních předmětů již od roku 1744. Společnost Sotheby‘s International Realty® navazuje na dlouholetou tradici aukčního domu a od roku 1976 zajišťuje obchodování s unikátními nemovitosti po celém světě.

Tisková zpráva: Sotheby´s International Realty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *