Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Modřanský Háj je o krok blíže úspěšnému dokončení

07.02.2019 03:02 Tisková zpráva:

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, završil kolaudaci infrastruktury pro jeho závěrečnou fázi. Komunikace a veškeré sítě jsou nyní připraveny pro 17 pozemkových parcel, které jsou invenčním zájemcům k dispozici pro individuální výstavbu, i pro rodinné domy v rámci stavební etapy Modřany Villas, z nichž prvních 16 se právě dokončuje
a zbývajících 46 začne vznikat na jaře tohoto roku.

Pro finální fázi získal Avestus kolaudační souhlas na základě zkompletování infrastruktury pro parcely určené k individuální výstavbě a pro výstavbu rodinných domů.  Těch v rezidenčním komplexu přiléhajícím k lesům Modřanské rokle vyroste celkem 62, z nichž prvních 16 je již téměř dokončeno. Domy se zahradami, jejichž velikost se bude pohybovat mezi 250 a 480 metry čtverečními, a dvěma parkovacími místy budou dostupné v dispozicích od 4+kk přes 4+1 až po 5+1, s cenami startujícími na
9,7 milionu korun bez DPH.

Díky úspěšné kolaudaci infrastruktury je nyní v Modřanském Háji připraveno 17 kompletně zasíťovaných parcel, z nichž k dnešku již téměř polovina našla své majitele, kteří si přejí vytvořit bydlení zcela po svém.

Rodinné domy i pozemky určené k výstavbě spojují veškeré benefity Modřanského Háje: blízkost přírodě s krásnými výhledy, intimní a bezpečnou atmosféru ideální pro rodinné bydlení, dobrou dostupnost do centra metropole v řádu několika málo desítek minut, ale i služby a občanskou vybavenost v bezprostředním okolí: školy, školky, golfové hřiště, tenisovou halu, půjčovnu kol či nedalekou populární trať pro in-line brusle.

„Těší nás, že se nám podařilo projekt opět posunout o krok blíže do cílové rovinky. Na základě přetrvávající vysoké poptávky zákazníků po bytech, domech a parcelách v Modřanském Háji jsme přesvědčeni o tom, že i zbývající rodinné domy v rámci stavební etapy Modřany Villas brzy najdou své nové majitele. V současné době jsou již prodány či rezervovány více než dvě třetiny z celkového počtu rodinných domů, které zde postavíme,“ doplnil manažer rezidenční výstavby společnosti Avestus Real Estate David Kříž.

Základní informace o komplexu Modřanský Háj:

 • Zahájení výstavby v roce 2010
 • Dokončeno 13 bytových domů
 • 17 kompletně zasíťovaných pozemků k dispozici pro okamžitou výstavbu
 • 9 bytových domů, 16 rodinných domů, 5 dvojvil a 3 prémiové vily ve výstavbě
 • 46 rodinných domů, jež začnou vznikat v rámci stavební etapy Modřany Villas
 • Balkony, terasy, předzahrádky, zahrady a možnost parkování u všech typů nemovitostí
 • Poslední volné domy s plochou 135 až 282,5 metrů čtverečních v ceně od 9 650 000 Kč

Výhody lokality Modřanského Háje:

 • Kvalitní dopravní spojení s centrem metropole autem i hromadnou dopravou
 • Blízkost přírodní památky Modřanská rokle a dalších lokalit k volnočasovým aktivitám
 • Umístění v klidné zástavbě ve svahu na pravém břehu Vltavy
 • Propojenost s okolní krajinou v bezpečné čtvrti ideální pro rodinný život

Více informací naleznete na stránkách Modřanského Háje www.modranskyhaj.cz, jež také umožňují virtuální prohlídku rodinného domu typu 1.

Tisková zpráva Avestus Real Estate

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *