Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Multifunkční nemovitost Revoluční 1 a 3 v centru Prahy změnila majitele

18.07.2016 10:07 Tisková zpráva:

“Multifunkční nemovitosti v centru Prahy, které nabízejí kvalitní administrativní a maloobchodní prostory, jsou vyhledávány jak zahraničními, tak domácími investory. Ti oceňují jejich stabilní příjem, zajištěné cash flow a často i příležitost zvýšit hodnotu nemovitosti profesionálním asset managementem či redeve-lopmentem. Revoluční ulice prochází zajímavou revitalizací, kterou stimuluje čilý ruch na náměstí Republiky, který se právě do Revoluční přelévá. Díky tomu zde vznikají nové obchody a kvalitní restaurace. Úspěšným redevelopmentem v této lokalitě prošel například Palác Dlouhá, kde byla otevřena oblíbená gourmet pasáž. Také na konci Revoluční připravuje studio Eva Jiřičná Architects z pověření investiční skupiny RSJ nový multifunkční projekt,” uvádí Jakub Gajdoš, investiční analytik české pobočky JLL, který měl tento realitní obchod v zastoupení společnosti Markland na starosti.     

Bryan Wilson z právní kanceláře Wilson & Partners, která rovněž irskou společnost Markland zastupovala, dodává: “I když uzavření tohoto obchodu si z různých důvodů vyžádalo delší čas, skutečnost, že byl dokončen, dokládá, že český realitní trh je atraktivní pro zahraniční investory. Žádný realitní obchod dnes není jednoduchý, ale zapojení JLL výrazně napomohlo tomu, že byl skutečně dotažen.“          

“Český trh realitních investic je velmi likvidní, využívá stabilní a rostoucí tuzemské ekonomiky, nízkých úrokových sazeb a nedostatku alternativní příležitostí pro investice. V první polovině roku byly uzavřeny obchody v celkovém objemu 950 mil EUR,” uzavírá Jakub Gajdoš z JLL.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *