Sobota 06. června. Svátek má Norbert.

NAVO Orbico si pronajala 12 000 metrů čtverečních v Prologis Parku Sochaczew

22.12.2015 12:12 Tisková zpráva:

NAVO Orbico aktuálně distribuuje výrobky do více než 100 hlavních maloobchodních řetězců a několika tisíc nezávislých maloobchodů po celém Polsku. Společnost nové prostory obsadí v prvním čtvrtletí roku 2016.

Prologis Park Sochaczew jsme si vybrali především kvůli jeho skvělé poloze, díky které máme rychlý přístup k našim zákazníkům a dokážeme výrobky hladce distribuovat po celé zemi,“ řekl ředitel logistiky NAVO Orbico Krzysztof Gnoiński. „Navíc tím, že v parku sídlí i náš strategický partner P&G, se dodací lhůta snižuje na minimum, což je v oblasti logistiky neocenitelným přínosem,“ dodal.

Společnost NAVO Orbico ocenila potenciál našeho parku v Sochaczewu, který se stal součástí důležité logistické a obchodní struktury,“ řekla manažerka pronájmů polského Prologis Kamila Pruk. „Moderní prostory Prologis vynikají svojí flexibilitou a mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám nejrůznějších společností. Vysoce kvalitní prostory mohou firmy využít nejen pro logistiku a výrobu, ale i jako kanceláře, což je přesně to, co náš nový zákazník chtěl,“ doplnila.

Prologis Park Sochaczew je tvořen dvěma budovami o celkové rozloze 100 000 metrů čtverečních. V budoucnu ho lze rozšířit o dalších 73 000 metrů čtverečních. Park se nachází na východním okraji města Sochaczew, nedaleko silnice DK92 (Varšava-Berlín), 17 kilometrů od dálnice A2 a přibližně 50 kilometrů západně od centra Varšavy. Park navíc nabízí železniční vlečku, která navazuje na mezinárodní železniční trať Berlín-Moskva.

Prologis je s celkovou velikostí 2,2 milionu metrů čtverečních předním poskytovatelem distribučních prostor v Polsku (k 30. září 2015).

Zdroj: Tisková zpráva Prologis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *