EUR 25.360

USD 23.264

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.360

USD 23.264

09. 10. 2008

0 komentářů

Navštivte čtyřlístek veletrhů – MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & SVATEBNÍ FESTIVAL & EX PLZEŇ

 


 

 

Druhá hala se přemění v „ráj pro ženy“, což nejlépe vystihuje název veletrhů ŽENA A DOMOV & SVATEBNÍ FESTIVAL. Spojovací koridor mezi halami a část původní haly bude věnována tomu, co zajímá každého – dobrému jídlu, pití a gastronomii pod staronovým názvem EX PLZEŇ.

MODERNÍ DŮM A BYT

Velká nabídka nábytku z masívu, jídelních stolů, židlí, kovových a dřevěných postelí včetně matrací, sedacího nábytku, klasických i moderních svítidel do interiéru, moderních gobelínů, přehozů, polštářů, kompletního vybavení koupelen, centrálních vysavačů, garážových vrat, předokenních rolet, zasklívání lodžií, klimatizační techniky, dřevěných oken, dveří a parapetů, zimních zahrad. Zajímavostí jistě bude GMS ovládání – zapínání spotřebičů mobilem nebo infračervené zářiče pracující na principu sluneční energie. Kdo bude stavět, jistě ocení nabídku stavební chemie, stavebních systémů z tvárnic, betonových celků, hydroizolací nebo solárních systémů a tepelných čerpadel. Najdete zde specialisty na rekonstrukci interiérů a  půdních vestaveb. Zastoupena bude i nabídka kovovýroby – plechových poštovních schránek nebo krbových vložek.

ŽENA A DOMOV

Možnost nákupu konfekce, módních doplňků, punčochového zboží, kožené galanterie, kabelek, bavlněných látek pro pathwork včetně, originální módy, malby na hedvábí, batiky, klobouků a čepic, dámských výrobků z úpletu a originální ruční tvorby i luxusních šperků. Z kosmetiky zde bude nabídka mnoha druhů parfémů či produktů z Mrtvého moře. Zastoupeno bude také vybavení do kuchyně a např. žehlící lisy. Pro své zdraví si můžete nechat změřit tělesný tuk a využít možnosti individuálních konzultací.

REKLAMA

EZOTERICKÁ PORADNA

Desítka ezoteriků se v odděleném sále bude věnovat všem Vašim problémům a dotazům. Můžete využít astromedicínskou diagnostiku, výklad z mariášových, tarotových a cikánských karet, diagnostiku automatickou kresbou, malování osobní mandaly dle data narození, Fenf shui a psychologie rozvoje osobnosti, Královské barevné čtverce – energizující terapeutický systém bytových dekorací atd.

SVATEBNÍ FESTIVAL

Plánujete svatbu a hledáte inspiraci? A nebo si chcete domluvit třeba květinovou výzdobu, půjčení svatebních šatů či koupi snubních prstýnků za zajímavé festivalové ceny? Pokud je Vaše odpověď ANO, tak jsme velice rádi, že Vás můžeme srdečně pozvat na náš svatební festival „Svatbyslužby.cz“. V rámci festivalu se Vám představí více jak 30 vystavovatelů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Svou účast přislíbily svatební salony, firmy nabízející služby spojené s kompletním zajištěním svatby, cateringové agentury, zlatníci, fotografové, květináři, cukráři, kadeřnice a kosmetičky a další, jejichž služeb je při úspěšném zajištění Vaší svatby zapotřebí.

Máte tak jedinečnou šanci si bez jakékoli námahy a starostí zajistit tu nejkrásnější svatbu. Svatbu, která bude přesně podle Vašich představ.

REKLAMA

Navíc jsme pro Vás připravili bohatý doprovodný program, v jehož průběhu Vás čekají například módní přehlídky a květinové a kadeřnické show. V rámci moderovaných vstupů se dozvíte řadu zajímavostí z oblasti pořádání svateb. A to ať už z historie či ze současných moderních trendů. 

EX PLZEŇ

Gastronomický festival spojený s prodejem potravin, ochutnávkami a odborným výkladem. Každý bude moci zdarma ochutnat čokoládové výrobky, mexickou kuchyni, Babiččin ovocný čaj, žen-šenový elixír, různé druhy džusů a také vín z několika vinoték např. France Rosé. Budete se moci podívat, jak se zdobí tradiční český perník nebo si zakoupit výrobky z mateří kašičky, pylu a medoviny či vánoční pečivo a jiné pekařské výrobky včetně pravých domácích preclíků. Zastoupen bude i prodej různých uzenin a dalších specialit včetně nakládaných sýrů. V nabídce budou i potravinové doplňky stravy a různé druhy ovocných šťáv. Představí se česká firma s dárkovým balením šesti nejlepších hotových tradičních jídel od svíčkové až po guláš. Každý jistě rád ochutná energetické nápoje budoucnosti nebo konopné nápoje. Velkou nabídku čajů představí místní čajová společnost.

GASTRONOMICKÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

V rámci doprovodného programu se blíže seznámíte se správnými způsoby podávání sektu a servírováním kaviáru. Budete moci obdivovat naaranžované stoly k různým slavnostním příležitostem, posoudit umění žáků Hotelové školy při přípravě salátů a také shlédnout přehlídku profesního oblečení pro gastronomii. Dále můžete využít řízené degustace francouzských vín s odborným výkladem nebo si odborně nechat nabrousit nože a vyslechnout si povídání o nožířství v současnosti i minulosti. Po celý den budou probíhat ochutnávky míchaných nápojů a barmanská show. K dispozici budou i pitné stojany s pramenitou vodou a výborná káva Alois Dallmayr. Zajímavé bude i vyprávění členů Asociace Fair Trade o pěstování indického čaje nebo egyptského koření. O potravinách, našem zdraví a případných nákazách z potravin bude hovořit MUDr. Rambousek z Lékařské fakulty University Karlovy.

REKLAMA

VEŘEJNÁ BURZA PIVNÍCH SUVENÝRŮ

Denně od 15 do 18 hodin budou přímo na veletrhu přátelé Klubu Pilsner směňovat či vykupovat pivní suvenýry.

PŘEDNÁŠKA – REGENERACE BYTOVÝCH DOMŮ

V sobotu od 14 do 16 hod. organizuje Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků s poradenskou agenturou diskusní dílnu na téma způsoby a rozsah oprav bytových domů, dotační systém státu a možnosti financování oprav.

VENKOVNÍ EXPOZICE

Venkovní prostory před halami budou zcela zaplněny expozicemi s různými pamlsky – cukrovím počínaje pečeným seletem konče. Venkovní prostory budou zaplněny nabídkou skalních útvarů a skalniček pro zahrádkáře, vřesem, hrnkovými rostlinami nebo velkým kamionem s krbovými kamny a speciálními topnými briketami.

DÁRKY PRO NÁVŠTĚVNÍKY – ČASOPISY ZDARMA

Každý návštěvník při vstupu obdrží tašku s propagačními materiály a vzorky vybraných firem a dále si bude moci vybrat z desítek titulů gastronomických časopisů a desítek titulů časopisů o bydlení.

SOUTĚZ O ZLATÝ DUKÁT KARLA IV.

Všechny placené i volné vstupenky budou slosovatelné a v neděli v 16 hodin bude moderátorem veletrhu vylosován návštěvník, kterému bude doručen zlatý dukát Karla IV., který je z ryzího zlata a je ražen pouze v omezené sérii, čímž získává vysokou sběratelskou hodnotu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.