Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Nejvíce se na internetu poptává oblast stavebnictví a stavební materiál. Průměrná hodnota poptávky je 86 tisíc korun

23.07.2014 01:07 Tisková zpráva:

Rok 2014 je pro službu ePoptávka.cz jubilejní, slaví 10 let aktivního působení na trhu. „ePoptávka.cz stabilně roste a našla si své místo na českém internetovém trhu,“ říká Otto Kočí a dodává, že služba má poměrně malou fluktuaci zákaznického, tj. předplatitelského kmene. „Z našeho posledního šetření vyplynulo, že každý registrovaný dodavatel získá v průměru 1,54 zakázky. U těch, kteří jsou v systému déle, se úspěšnost zvyšuje,“ vysvětluje Kočí. „Dodavatelé, kteří využívají systém ePoptávka.cz více než dva roky, získávají v průměru 3,2 zakázky, přičemž každý dodavatel obdrží průměrně každý měsíc 114 poptávek.“ 

Na druhou stranu ePoptávka.cz přináší užitek i poptávajícím. „Na jednu poptávku lze očekávat průměrně 9 nabídek od registrovaných dodavatelů,“ prozrazuje Kočí a upřesňuje, že více než 38 procent všech poptávek je z oblasti stavebnictví nebo stavebního materiálu. „Stavební práce jsou jasnou jedničkou. Průměrná hodnota poptávky zaměřená na stavební práce je 164 tisíc korun, u oblasti realit se tato hodnota pohybuje kolem 884 tisíc korun za poptávku,“ doplňuje Otto Kočí, ředitel služby ePoptávka.cz. 

Služba ePoptávka.cz je na trhu 10 let a za tu dobu si vydobyla silnou pozici. Nejtypičtějším registrovaným uživatelem je řemeslník, živnostník nebo menší firma. ePoptávka.cz garantuje získání zakázky, což znamená, že pokud registrovaný uživatel nezíská během roku žádnou zakázku a požádá o navrácení vstupního poplatku, je mu automaticky vrácen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *