Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Nepřekonatelné refinancování: Zuno dá lepší nabídku i po schválení úvěru

11.02.2015 02:02 Tisková zpráva: ZUNO Bank

 „Starý úrok se sazbou do 16,49 % může klesnout například až na 9,9 % ročně. Pokud ale klient předloží v průběhu splácení ještě výhodnější nabídku od konkurence, třeba 8 %, může úrok spadnout až na 6,9 %, což je nejnižší úrok v Zuno. Všechno jde samozřejmě vyřídit online, bez front na pobočkách a poplatků, říká úvěrový specialista banky Zuno Lukáš Fúčela.

Zuno pro refinancování nabízí tři stabilní úrokové sazby podle výše starého úvěru. Klienti proto dopředu vědí, s jakým úrokem můžou počítat.

Úroková sazba v Zuno začíná na 6,9 % ročně. Pokud má starý úvěr sazbu do 11,49 %, Zuno nabídne úrok 6,9 %. Pokud je v rozmezí od 11,5 % do 16,49 %, klient dostane úrok 9,9 %. Pokud je starý úrok nad 16,5 %, v Zuno bude 14,9 %. 

Kampaň běží od 11. do 28. února 2015. To je také nejvýhodnější čas pro refinancování se Zuno. Jednoduše řečeno, reklamní kampaň upozorní na to, že nabídku Zuno nejde překonat. 

K vidění bude 25sekundový spot v tandemu s pětisekundovým na TV Nova, Óčku, TV Prima a TV Barrandov, podpořen bude bannery, PPC a Facebookem.  

Kampaň vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturami Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *