EUR 25.615

USD 22.012

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.615

USD 22.012

15. 06. 2015

Nová hypoteční akce České spořitelny: zafixujte si rekordně nízkou úrokovou sazbu 1,99 % na osm let

 


 

     Vztahuje se na všechny nově sjednané hypotéky a platí i pro refinancování z jiných bank

     Klienti musejí mít svou hypotéku pojištěnou proti neschopnosti splácet a platit ji z aktivního účtu u ČS, jiná omezení nejsou

Ode dneška nabízí Česká spořitelna ke všem nově sjednaným Hypotékám ČS s 8 letou fixací unikátní garantovanou úrokovou sazbu 1,99 % p. a. a zdarma jako bonus také službu Variabilita splátek, díky které si mohou klienti snížit nebo navýšit měsíční splátky až o 30 %. Akce platí do 5. července 2015 a vztahuje se na všechny nové hypotéky do 90 % hodnoty nemovitosti splácené z aktivního účtu u České spořitelny. Klienti k nim musejí mít také pojištění schopnosti splácet, bez něj je úroková sazba u 8 leté fixace 2,19 %.

Benefity 8 leté fixace, kterou má Česká spořitelna aktuálně jako jediná banka na trhu, popisuje Karel Chábek, produktový manažer hypotečních úvěrů České spořitelny: „Úrokové sazby se stále drží na svém historickém minimu, proto je teď více než výhodné zafixovat si stávající nízkou úrokovou sazbu u hypotéky na co nejdelší období. Ukažme si to na modelovém příkladu: za hypotéku ve výši 1 000 000 korun, kterou by klient splácel 30 let, by měsíčně zaplatil pouze 3 706 korun. Navíc si může zdarma měnit výši splátek, může ji tedy rychleji doplatit, pokud se mu naskytnou volné prostředky, nebo může splátku naopak snížit, například po dobu mateřské dovolené. Splácení je také možné odložit i přímo na začátku hypotéky.“

Výhodná nabídka platí i při refinancování hypotéky z jiné banky, které u České spořitelny probíhá hladce a jednoduše, je totiž bezpapírové: bez zbytečné administrativy, bez dokládání příjmu a ocenění nemovitosti. Akční úrokovou sazbu si také klienti mohou při refinancování z jiné banky zarezervovat bez poplatku až rok dopředu.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Stopka - dopravní značka

Aktuální sazby hypoték: ČNB zvýšila sazby. Končí hypotéky s dvojkou na začátku?

Nečekané razantní zvýšení základní sazby ČNB se již začíná promítat do úrokových sazeb hypoték. Na začátku října se jako první v reakci na krok ČNB odhodlala ke zdražení hypoték skupina ČSOB a následně se přidala i Česká spořitelna. Hypotéky s dvojkou na začátku začínají mizet ze sazebníků bank.

Text: Jana Zámečníková

Foto: sxc.hu

05. 10. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.